Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy mennyit.


FÉRFI-e a férfi ha nem tud autót vezetni?

Nem olyan, mint ha töketlen lenne vagy hiányozna egy végtagja.


A nők mennyire tartják az ilyet FÉRFINEK és mennyire elvárás,hogy tudjon vezetni és mit szólnak hozzá ha nem tud?


A férfiak, hogy vélekednek az ilyen "társukról"?



2017. máj. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Én szívesen tanítgatnálak. Segítenék feloldani a gátlásokat.:)
2017. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar autót vezetni és nincs ezzel semmi baj! Nem attól férfi a férfi, hogy van jogsija. Nekem is van sok ismerősöm akinek nincs, de ez semmit nem befolyásol azon, hogy milyennek látom őket.
2017. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

Ha jó fejek a haverjaid nem fognak kinézni azért, mert nem tudsz valamit. Barát nem csinál olyat.

A kérdés: szerintem nem szükséges minden férfinak jogsi, a környezetemben is ismerek jópárat, akinek nincs. Mert egyszerűen nincs rá szükségük. Van akinek meg van, de nem szereti használni, mert pl szemüveges és ezért neki ez nehéz. Attól még lehet jófej, kedves, megértő...

2017. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és múltkor megkaptam itt azt hogy mit képzelek jogsi nélkül élni...no comment
2017. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt fejjel tényleg nehezebb megtanulni, mint a középiskola végén?


Ezt nem tudom, de nekünk a szomszédunk (nő) kb. 50-55 évesen kezdett el vezetni, és sikerült neki megtanulnia.

Ő egy pozitív példája annak, hogy sohasem késő. Ma már 70 éves és a mai napig vezet.

2017. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
0%

Kövezzetek meg de a ferfi jogsi nélkül szinte nem er semmit. Nem bántaskènt írom de az a férfi aki nem érez vonzalmat legalább az autok felé az nem is férfi. Lásd a férfiak tudják az összes mátkát, hogyan működnek stb... én mint nő full hül.ye vagyok hozzá. Visszatekintesz a múltba férfi találta ki az autót. Csak ők vezettek akkor kocsit. Szóval aki itt nyavajog jogsi nélkül azt nem kicsit tartom szánalmasnak.


Egy nő voltam jogsim is van, a páromnak is. Környezetmben minden férfi vezet autót.

2017. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

ne törődj az utolsóval és a hozzáhasonlóval. Olyan érv rendszerrel csoda hogy egyáltalán életben maradt.


Én férfi vagyok barátnővel és nincs jogsim. A barátnőm megtehetné hogy válogasson de már 6éve el van egy olyan férfiatlannal mint én akinek nincs jogsija:)

2017. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Az a fura,hogy részben a 16 hozzászólóval értek egyet.


Egy férfi tudjon vezetni.

Szerintem minden könnyebb úgy.Munkát keresni,vállalni,munkába járni,nyaralni,stb.


A vonzalom sosem volt meg,sose érdekeltek az autók.

2017. máj. 12. 12:35
 19/50 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 16. hozzászóló csak provokálni akart, rengeteg férfi tud vezetni, de nem ért az autókhoz.

Én úgy ismerkedtem meg a barátommal, hogy nem volt jogsija, kb. azonos időben tettük le.

Szerintem amelyik nő ezt előfeltételként írja elő, mint a férfiasság mércéjét, az egy P1CSA.

2017. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!