Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy mennyit.


FÉRFI-e a férfi ha nem tud autót vezetni?

Nem olyan, mint ha töketlen lenne vagy hiányozna egy végtagja.


A nők mennyire tartják az ilyet FÉRFINEK és mennyire elvárás,hogy tudjon vezetni és mit szólnak hozzá ha nem tud?


A férfiak, hogy vélekednek az ilyen "társukról"?



2017. máj. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy hol akarod eladni. Úgy hallottam, hogy egyes helyeken három kecskét is adnak érte, de ezt már csak alkudozással.


Komolyabbra fordítva a szót, a jogositványt a 17. életévtől felfele bármikor meg lehet szerezni. Nem kell lenézni azokat, akiknek nincs jogsijuk, lehet hogy nincs rá szükségük, vagy pénzügyileg nem engedhetik maguknak. Viszont ha az utóbbi eset áll fent, akkor ami késik, nem múlik, elöbb utobb csak fizet érte.


Nekem van jogsim, de szóba sem állnék olyanokkal, akik negatív megkülönböztetésben részesítik a jogsi nélkülieket. (19F)

2017. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
en ismerek olyan hazaspart ahol a nonek van jogsija a ferfinak viszont nincs, van csaladi auto es ha mennek valahova a nő vezet, szerintem nem szegyen ez ferfiaknal is elofordul hogy nincs erzeke a vezeteshez vagy fel vagy ugy erzi ez nem neki valo, ettol meg ferfi marad, normalis nő megerti ezt es elfogadja, ha a nonek se lenne jogsija akkor kicsit kenyelmetlen lenne az eletuk de altalaban az egyik fel szokott jogsival rendelkezni.
2017. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

A gondolat is fojtogató,hogy vezessek és 17-9 évesek nevessenek ki mögöttem,hogy hogy kérdezhetek ilyen hülyeséget ennyi idős létemre.Na meg buta is vagyok a tanuláshoz,de rendre nekem szegezik a kérdés,hogy nem akarod letenni.

Mit ha az mindenkinek sikerülne....

2017. júl. 24. 16:35
 34/50 anonim ***** válasza:
akkor megmondod hogy nem akarod es kesz, nem erdekel teged ez, mit torodsz mas ember velemenyevel??
2017. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Nincs negatív véleményem róla, inkább csak az hogy megérne legalább egy próbát.

Nem lehet hogy azért nincs önbizalmad mert már próbáltad elhagyatott helyen és aki veled volt jobban lecseszett mint kellett volna? Nekem már régóta van jogsim de nagyon ideges leszek ha mellettem ül nővérem aki kiabálva és kalimpálva mondja mit csináljak. :D

2017. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
39%

Nekem sincs, egész egyszerűen azért mert anyámék nem tudják, pontosabban inkább nem akarják kifizetni. Nem fogják fel hogy egyetemre járok így nem tudok dolgozni hogy megkeressem rá a pénzt.


A kérdésre válaszolva: a mai lányoknak nagyon sokat számít, hiszen elsöprő többségben anyagiasak, felszínesek, de ott nem is maga a jogsi fog számítani, hanem hogy milyen kocsid van mellé, lehetőleg legyen BMW.

2017. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
49%

Látom nincs barátnőtök! Mert nagyon nem az autó érdekelné őket, kivéve ha r1banc. De azt eléggé ki lehet szurni, és azoknak se mindig a BMW kell.

Amúgy én is lány vagyok, most akarom majd letenni a jogsit 17eves leszek meg csak.

Szerintem könnyebb jogsival és autóval.

Apukámmak van jogsija es autója is, anyukámnak nincs. Így ha elmegyünk kirándulni vagy akárhová nem ihat meg egy pohár sört, bort mert neki kell vezetni. Ráadásul külföldön dolgozik, így mikor a testvéremnek nem volt jogsi és autó akkor nehezebb volt közlekedni. Nem hiszem h sokan szeretik a buszozást, főleg ha gond van, sürgős. De a tesóm elköltözött így megint alig tudunk menni valahova. De Pesten tényleg nehezebb vezetni, eléggé gyorsan mennek, de hamar bele lehet szokni. + Van ket yorkink es ha gond van veluk akkor könnyebb menni veluk, mintha nem taxira, buszra, rokonokra varnank. Ezér is akarom lerakni, csak a gond hogy novemberig várnom kell mert akkor mehetek csak forgalomba.

Jobb lenne ha elkezdened, egy próbát megér!!

Amúgy nem elvárás, de azért jó ha tudd. Azért csak férfi, és állítólag ti jobban is tudtok! (Ami nem igaz😂)

És nem mindenkinek a BMW a fontos!

Nálunk apukámmak Ford van, imádja. (Anyukám is)

Testvéremnek (lány) BMW, barátjának is( ő később vette meg és rakta le a jogsit)

Nekem is az lesz, mert szerintem eléggé jó autó, ezt tapasztalatból írom. Bár nem mindegy milyen! Uncsimeknal opel van, és volt, és még egy vw. Baratomnak sincs jogsija, pedig belekezdett csak hát amely dolgozik és nincs idő ra. Es ezért buszozik ami már eléggé kikesziti. És mégis vele vagyok!

Ja es ahosztálytársam eléggé r1banc, és mégis a régi suzukira bukik🤣 szóval, néhány lánynak elég az is, nem kell BMW.

2017. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
33%
Istenem de edesen irtad le kedves utolso. Tartsd meg ezt a kedves szemelyisegedet:dd
2017. aug. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

37-es: itt most nem arról volt szó hogy a pasi családjában van-e autó (ami úgy gondolom 99%-ban van), hanem hogy a pasinak van-e jogsija, és hogy természetesen ezzel együtt van-e SAJÁT autója.


A nők a közhiedelemmel ellentétben nem azért tartják balféknek, lúzernek a pasit, mert nem tud vezetni, hanem mert akkor nincs mellé saját autója, és az mennyire gáz már, ha nem pénzes a pali, akkor nem is kell.... persze mint tudjuk a lányok mindig az emberi értékeket nézik. :D


Amíg az ember felnőtt nem lesz (és itt nem a 18 éves jogi korhatárra gondolok, hanem amíg tényleg a saját lábán áll, ez manapság olyan 24-26 éves kor), munkába nem áll, eddig felesleges magamutogatás az autó. Egyetemre, gimibe, randizni stb. lehet menni busszal is, ha nagy ritkán messzebb kell menni arra meg vagy ott a család autója (bár tudom, szégyen a szülőkkel utazni, mert ugye ott nem lehet piálni, cigizni a kocsiban), vagy a vonat, távolsági busz. Saját autónak a kivagyiskodáson, fszméregetésen kívül semmi haszna, csak hogy lássák a csóróbbak hogy nekem olyan pasim van aki kőgazdag, mindent megvesz nekem, és még a szemetet is BMW-vel visszük ki. Na meg persze lehet tenni instagramra a BMW kormánya mögött csücsörítős képeket.


Egyszóval a semmilyen kocsival, jogsival nem rendelkező fiúk a legalja, mert ugye nekik nincs kolbászból a kerítés, de azért az sem a legelőnyösebb ha valaki 100 éves leharcolt Swifttel vagy Ladával nyomul. Akinek újabb autója van az már jobb, ha VW Passat, Seat van az már elég jó, és persze a Mercedes-Audi-BMW triuvmirátus a legmenőbb.

2017. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Én úgy vélekedek róla,hogy az autó egy pénzkidobás,már megvenni is,meg csak nyeli a pénzt.


Nem ez határozza meg,hogy mennyire sikeres valaki.

Tudod vannak olyan suttyók is,akik semmire nem vitték az életben,valami sz-r munkahelyük van,de az autó ott van alattuk,még ha valami csotrogány is.Erre verik magukat.


Hát,ki mivel tud kitűnni:D

2018. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!