Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy mennyit.


FÉRFI-e a férfi ha nem tud autót vezetni?

Nem olyan, mint ha töketlen lenne vagy hiányozna egy végtagja.


A nők mennyire tartják az ilyet FÉRFINEK és mennyire elvárás,hogy tudjon vezetni és mit szólnak hozzá ha nem tud?


A férfiak, hogy vélekednek az ilyen "társukról"?



2017. máj. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nem tartanám rosszabbnak. És nem igaz, hogy felnőttként nehezebb. De a testvérem és a felesége példája alapján azt mondom, nem hasznos. A sógornőm nem vezet,és ha a gyerek beteg,el kell gyalogolniuk az orvoshoz télen, lázasan. Nem hasznos, hogy egy szülő tudja csak elhozni a gyereket az oviból stb.
2018. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
64%

A magyarok nők többsége elég férfiatlannak tartja, de ez nem meglepő.


1, a magyar nők elvárásai általában az egekben vannak, miközben "cserébe" nemigen tudnak mit nyújtani

2, a magyar társadalom elég elmaradott, beszűkült. itt még mindig csak a nők főzhet, a férfiak meg tudnia kell vezetni stb.

2018. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel hogy van-e jogsija vagy nincs. A barátommal 5éve vagyunk együtt,nincs jogsija,nem is tervezi.

Egyik exemnek sem volt,nálam ez semmit sem jelent. Mit szólnak hozzá?? Mit szólnának? Ha megszól egy nő mert nem tudsz vezetni,ugyanannyi jogod van neked is megszólni,amiért ő nem tud. Neki is illene,ha már követelőzik.

Az persze más ha a nőnek van SAJÁT autója és tud vezetni,akkor jogosan várná el hogy nála többet,vagy legalább annyit tudjon a férfi,hogy tisztelhesse,felnézhessen rá.

2018. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindegy

Volt már barátom akinek nem volt jogsija még is meg voltunk.:)

2018. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Ja és nem várom el hogy legyen a férfinak, hiszen nekem sincs jogsim. És nem is szeretnék , úgy érzem ez nem menne nekem.
2018. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 Vree ***** válasza:

Ez milyen múlt századi gondolkodás, hogy ha nem vagy körülvéve a "macsó" szimbólumokkal, akkor nem is vagy férfi? :D Egyenjogúság van nem?

Nekem nincs jogsim, egyszerűen nem volt rá szükség, mindig is tömegközlekedtem. A szükségesség szerintem helyfüggő. Az USÁban azért van annyi embernek kocsija, mert a távolságok hatalmasak, nem tudnának sokan még munkába se menni autó nélkül. De ha itt vagy mondjuk pesti lakos, kitűnő a tömegközlekedés, sokan meggondolják, hogy érdemes-e autót fenntartani.


Mondjuk én sportőrült vagyok, a busz helyett is inkább gyaloglok, ha időm engedi, sokkal egészségesebb. Persze itt megint ott van, hogy szerencsés vagyok, Pesten minden ami számít max 1-2 órán belül elérhető így is.


De most komolyan, miért a "férfi" feladata az autóvezetés?

2018. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Semmit nem er, egy kalap szrt se. Gondolom ezt akarod hallani azert emeled ki mindig ezt a hulye kerdest.
2018. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

"Nem bántaskènt írom de az a férfi aki nem érez vonzalmat legalább az autok felé az nem is férfi. Lásd a férfiak tudják az összes mátkát, hogyan működnek stb"


A focit kihagytad.Aki férfi,az szereti a focit,rendszeresen nézi a tv-ben,jól ismeri a játékosokat.

Viszont van egy haverom,jóképű,magas,jó testfelépítésű,okos,és nem érdeklik az autók,nincs jogsija.Mátkája mégis van,nem is csúnya.

2018. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
engem rohadtul megleptek a válaszok emberek. huszonéveim második felében járok férfiként, mégsem szeretnék jogsit. legyek ettől "férfiatlan", de engem taszít ez a nagy felelősség ami az utakon kell, plusz egy autó fenntartása sem leányálom ha kevés pénzből élsz meg. miért feltétel és elvárás? voltam olyan szerencsés hogy egy kisvárosba szülessek, itt megvan nagyjából ami kell, ha pedig nagyobbak az elvárások vagy pedig muszáj, letömegközlekedek. nem érzem kevesebbnek ettől magamat bárkitől
2018. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Ugyanannyit mint amennyit jogsival.

F

2018. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!