Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az értelme az...

Szerintetek mi az értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Bocsánat, tudom, hogy ez buta kérdésnek hangzik, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok.. Mert néha én elgondolkodom, hogy ha megszületünk, és úgyis meghalunk, akkor mi értelme van ,hogy itt vagyunk? Az ember tanul, dolgozik, családot alapít, utazik, szórakozik..s.tb... de ennek mind mi értelme van ,ha egyszer úgy is vége lesz mindennek?
2017. jún. 16. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az eletnek az az ertelme, hgy tanulj, szerezz tapasztalatokat, legy boldog, elvezd az "utazast".
2017. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
evés
2017. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyes ezt nem bántásból írom,hasonlítás alappal nem lehet megválaszolni egy kérdést mert ugyan úgy nyitott marad csak mással helyettesítjük be az eseményt.Egyszóval a kérdésre a válasz nincs megadva és ez így csak egy okos-okoskodás.

Bánom,hogy megfogalmaztam egyszer itt gyk-n egy kérdést már a csapból is ez folyik komolyan,hogy az élet értelme az élet ezzel nem is lenne baj,hogy más felhasználja engem csak az zavar hogy mindenki úgy adja elő mintha a saját ötlete volna,nonszensz amikor a saját gondolatod hallod valakitől vissza élőben és ha valamit kijavítok benne még belém köt,hogy az nem úgy van közbe meg csak az én gondolatomat mondja fel.

Röviden az élet értelme az az idő amit feltudsz használni életed során.

2017. jún. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért belinkelem https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..

hátha választ ad neked arra amit keresel.

2017. jún. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42
2017. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!