Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért "utálják" annyira Jehova...

Mért "utálják" annyira Jehova tanúit, mikor semmi rosszat nem tesznek?

Figyelt kérdés

Kedvesek, nem lopnak csalnak hazudnak, nem káromkadnak és a gyerekeik sem stb stb.

Mikor rengetegen összegyűlnek is, akkor se kell melléjük rendőri felügyelet, rendezettek, becsületesek........

Egyszerűen nem értem :/


2017. jún. 26. 23:51
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
94%

Elég "erőszakosan" terjesztik a hitet, hogy úgy mondjam.

Lehet, hogy kedvesek, de ettől függetlenül becsöngetnek házakhoz, kint állnak mindenhol az utcán.

És ebből egy idő után elegük lesz az embereknek.

Aki hisz, az nem fog jobban hinni, aki nem hisz, nem ettől fof hinni

2017. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Azért ne legyél ebben olyan biztos.

Hallottam már rémtörténeteket arról, amikor valaki kilépett közülük és bosszúból hosszú ideig terrorizálták őt a háttérből.

2017. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Én csak a saját nevemben nyilatkozok. Nem a kedvességgel van a baj, hanem a gyöngéd erőszakossággal. A vallási fanatizmus sosem szült jót, és a J.T. fanatikusok. Ráadásul nem fogadják el, hogy nem mindenki az. Rá akarják erőltetni a vallásukat másra. Én hiszek Istenben, de nem vagyok vallásos. 2 évvel ezelőtt nekik is elmondtam, mégis mindig találok a postaládámban őrtornyot, amin gyerekek etetik barackkal az oroszlánokat.
2017. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Rémtörténet lehet, de valóság nem nagyon.
2017. jún. 26. 23:58
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
2017. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem élek egy olyan hú de nagy városban, de azt, hogy 2 hét alatt megtalált vagy 4 különböző jehova csoport, kicsit túlzásnak érzem részükről. Megjegyzem, hogy ha a helyi focicsapat akarna ilyen gyakran beszervezni, akkor őket rühellném vagy ha a könyvtárosok nyomnának a kezembe egy könyvet a város random pontjain, akkor belőlük lenne elegem. Nem érdekel, hogy ki mit csinál szabad idejében, de hagyjanak engem békén.

Meg még egy dolog van, amiért ellenszenves ez az egész jehovásdi (bár nem tudom, hogy a magyar jehovák is ilyenek-e vagy csak a külföldiek) - ez az egész szekta egy az egyben másodrangúként kezeli a nőket, még jobban, mint a kereszténység, mint amiből kifejlődtek.

2017. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos anyagi alapon műkszenek.

Nem kamu, beszéltem párral aki kilépett de nehéz volt.


Uh arra nem jók amire kellenének és ezt nem veszik észre.

2017. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%

Nem ismerem ezt a vallást, de hozzánk is becsöngettek már.

Kimentem megkérdeztem mit akarnak, elmagyarázták.

Megkérdezték miben hiszek.

Azt feleltem, hogy "Többek között hiszek abban, hogy az ilyen evolúciós csírák, mint ti soha nem fogtok elég hívet toborozni ahhoz, hogy befolyásotok legyen, húzzatok a k... a...kba, He*l H*tler!"


Majd becsuktam a kaput.


Egyébként van ezeknek templomuk?

Remélem nincs, de ha igen miért nem ott prédikálnak vagy egy közösségi házban?

Lehet még véletlenül rájuk gyújtanák...

2017. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
#8 Panelban, vagy kertes házban élsz? Csak mert most elkapott a paranoia, hogy mi van, ha már lépcsőházakba is be tudnak sunnyogni...
2017. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Mond nekik ezt:


-Akar ön Jehova tanúja lenni?

-Nem láttam az esetet!

2017. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!