Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek miért utálják...

Szerintetek miért utálják Jehova Tanúit? Őnáluk kedvesebb embereket nem láttam!

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/193 anonim ***** válasza:
63%
mert eroszakosak....jonnek kopogtatni,mondod nekik hogy koszi de te mar hiszel valamiben,es mondjak tovabb.rajuk b@szod az ajtot,holnap jonnek megint.en csak ezert.
2009. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/193 anonim ***** válasza:
62%
Abszolút egyetértek az első válaszolóval! Kidobod őket az ajtón, erre visszamásznak az ablakon.
2009. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/193 A kérdező kommentje:
De ők csak azért jönnek, hogy az őnáluk levő örömhírt megosszák veled. Kedves tőlük nem?? egyébként te miben hiszel??
2009. aug. 15. 20:18
 4/193 anonim ***** válasza:
67%
Ez a Bibliában lett megjövendölve. Jézus mondta a Máté 24:9-ben ,,Akkor nyomorúságra adnak titeket, és megölnek benneteket, és gyűlölet célpontjai lesztek minden nemzet előtt az én nevem miatt."
2009. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/193 anonim ***** válasza:
79%
Hiába vagy jó szándékú, ha erőnek erejével te akarod eldönteni, hogy másnak mi a jó.
2009. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/193 anonim ***** válasza:
83%

Tudod, ha vasárnap délután, az ebéd utáni sziesztámba belecsengetnek, akkor igen nyűgös tudok lenni.

Ha már háromszor megmondtam nekik, hogy köszönöm, megvan nekem a magam vallása és meg is vagyok vele elégedve és ennek ellenére ugyanazok negyedszerre is becsöngetnek akkor már nem nyűgös vagyok hanem dühös.

És ha utána ötödszörre is becsöngetnek, hogy nem akarnak velem beszélni, mert tudják, hogy én azt nem akarom, csak egy újságot szeretnének átadni, akkor igen kellemetlen leszek. És hangos. És nem gondolom, hogy nem nekem van igazam.

2009. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/193 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszadó nagyon tetszett. Egyébként te Jehova Tanúja vagy? (mármint a harmadik válaszadó) ha igen annak őszintén örülnék és még örülnék ha írnának ilyen emberek mint a harmadik válaszadó. Vagy Jehova Tanúi. Egyébként nekem is van Új Világ Fordítású Szentírásom. Ha megkérdezitek hogy, hogy jutottam hozzá válaszolok. Egyébként kössz a válaszokat. Még Írjatok.
2009. aug. 15. 20:36
 8/193 anonim ***** válasza:
22%
Kedves 20:33-as hozzászóló és azon elgondolkoztál, hogy miért keressük fel időről időre újra az embereket? Ha tudnád, hogy katasztrófa közeleg nem igyekeznél minél több embert figyelmeztetni a veszélyre?
2009. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/193 A kérdező kommentje:
Kössz még írjatok.
2009. aug. 15. 20:47
 10/193 anonim ***** válasza:
19%
Kedves kérdező! 3. válaszoló vagyok. Igen Jehova Tanúja vagyok!:) Ha van Új világ fordítású Bibliád az nagyon jó! Buzdítalak arra, hogy vizsgáld meg a Bibliát hiszen egy nagyszerű jövőt tár elénk amiben neked is részed lehet!
2009. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!