Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért "utálják" annyira Jehova...

Mért "utálják" annyira Jehova tanúit, mikor semmi rosszat nem tesznek?

Figyelt kérdés

Kedvesek, nem lopnak csalnak hazudnak, nem káromkadnak és a gyerekeik sem stb stb.

Mikor rengetegen összegyűlnek is, akkor se kell melléjük rendőri felügyelet, rendezettek, becsületesek........

Egyszerűen nem értem :/


2017. jún. 26. 23:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
9-es: nyugi, kertes ház :D
2017. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne tudnának bemenni lépcsőházba? Hiába zárják, hozzánk bejöttek anno. Nekem ugyan egész kedvesek jutottak, mondjuk nem voltak intellektuálisan elég jók, eléggé elbeszéltünk egymás mellett (a reinkarnáció a világképem alapja, amúgy rühellem a szektákat, de nekem vallás sem kell, csak egyedi világkép), mindenesetre én megadtam nekik az esélyt. Nem jöttek többet, de nyilván igaz, hogy sokan sokkal erőszakosabbak (a vallás és az étkezés kapcsán az emberek sokszor azok. nem mindenki, de a sok millióból túl sok akad, pláne szektáknál, ugye)... Ami rém idegesítő. Igenis rossz, ha valaki zaklatja a másikat.
2017. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
# 9 Panelba is bejönnek. Múltkor a volt évfolyamtársamnak nyitottam ajtót. :D Ja himnusznál, és szózatnál nem állnak fel, nincs náluk se húsvét, se karácsony, felsőbb rendűnek képzelik magukat mert ők "kiválasztottak". Azt a maszlagot nyomatják, hogy isten eljön, és az emberiség elfog pusztulni, és csak Jehova tanúi és azok leszármazottai élik túl. Meg halál után ők fognak az megváltásban részesülni, mindenki más a pokolba kerül. Ja szexelni csak esküvő után szexelhetnek. Sajnálom szegény gyerekeket, akik a szülők hülyesége miatt, kerülnek bele ebbe a szektába. Ja volt ismerősöm, aki csak azért volt Jehova, mert a telefonos flottájuk kedvező volt, nagy adat forgalmú mobil internet, és olcsóbb percdíjak, szinte bagóért. XDD
2017. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
# 13 Szülinap sincs. Ez lemaradt.
2017. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Fatal_3rror_ ***** válasza:
86%

Én alapból nem szeretem a túlzottan vallásos embereket, meg ilyen "szektásokat.


Egyetemen is volt pár évfolyamtársam és gyakorlatilag teljesen lekezelően, lenézően viselkedtek másokkal, mintha ők felsőbbrendűek lennének csak mert híresztelik hogy vallásosak.

2017. jún. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%
A másik ok, hogy az emberek nagy részének a saját otthona a szent dolog, ahol kikapcsolódni, pihenni szeretne és csak azzal kapcsolatba kerülni akivel ő akar éppen. Erre jönnek emberek, akik a saját nyugodt otthonodban "támadnak le".
2017. jún. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon jól írtad, "utálják"

Az idézőjel nagyon jó...

Többség nem utálja őket, pusztán szállóige lett a köcsög jehova...

Pl nekem az velük a bajom, hogy szabadságomon mikor aludnék, képesek és becsengetnek...

Amúgy legjobb gyerekkori barátom is Jehova, meg a felesége is... teljesen normális értelmes emberek.


De ha megfigyeled, az emberek utálják a zsidókat, miszlimokat, feketéket, fehéreket, filippínókat... stb stb... én a favágókat utálom ebben a pillanatban.

2017. jún. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

Nyomulnak, levakarhatatlanok, ha szépen beszélsz velük, abból nem értenek. Ez már magában szembe megy a kedvesség fogalmával.

Arról meg inkább ne is ejtsünk szót, hogy hogyan bánnak a gyerekeikkel, egyszerűen felháborító.

2017. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy tényleg idegesítő, hogy folyton zaklatják az embert (lehet magyarázni ezt bárhogy, de ez akkor is zaklatás), személyes tapasztalatból mondom, hogy tönkreteszik a családot azzal, hogy kimossák az emberek agyát. Közeli rokonaim között vannak Jt-k, és mióta azok, azóta teljesen kivonták magukat a családi életből, ünnepeknél nincsenek ott, beképzeltek (minden szavukból süt a lenézés) és ájtatoskodók lettek, gyakorlatilag semmi másról nem lehet velük beszélgetni, csak a vallásukról. Folyamatosan csak kárognak, hogy milyen sz@r a világ, de majd jön a paradicsom és az hú mennyivel jobb lesz.. egy álomvilágban élnek és ennélfogva nem is látják reálisan a világot. Olyan, mintha egy buborékból szemlélődnének. Az pedig, hogy bármiről megkérdezi az ember a véleményüket, mindenre vmilyen vallásos maszlagot mondanak, vagy előkapják a Bibliát, nekem teljesen egyértelművé teszi, hogy nem szabad önállóan gondolkodniuk, csak azt szajkózniuk, amit a gyűléseiken hallanak.. Dióhéjban ennyi a bajom velük.
2017. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem a tágabb baráti körömben vannak ketten tanúk. Teljesen normálisak, ha nem is értünk egyet sok dologban, elfogadják. Az egyiknek a férje nem tanú,de teljesen jól meg vannak, a másiknak a testvére nem maradt az, pedig Ők beleszülettek és nem tagadta ki a család vagy ilyesmi, telesen normálisan állnak hozzá. Tény azonban, hogy vannak fanatikusak köztük, olyan aki állandóan megszólja a másikat, volt munkahelyemen sok tanú dolgozott.
2017. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!