Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám...

Miért nem közeledik hozzám senki? (18/L)

Figyelt kérdés

Nem párkeresés céljából írom ki a kérdést, nem szeretnék a gyakorikérdéseken keresztül ismerkedni, csak a véleményekre lennék kíváncsi.


Mi oka lehet annak, hogy nem igazán próbálkoznak nálam?


- Külsőségekről annyit, hogy szép lánynak tartanak, igényes vagyok, volt olyan aki meg is jegyezte, hogy biztosan 10esével futnak utánam a fiúk.


- Belsőről pedig: Értelmes lánynak tartom magam, az utolsó évemet töltöm egy komoly gimnáziumban, két felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem... eddig végig kitűnőek tanulmányaim ( mással nem tudom ismeretlenül alátámasztani a dolgot a hitetlenkedőknek :) )

Ennek ellenére nem vagyok túl népszerű a férfiak/fiúk ( minek lehet nevezni egy 18-25 év közötti férfiembert) körében.


- Gimnáziumban nem vagyok egy világ közepe, meg van a magam kis társasága és én egy elég nyitott, vidám lánynak gondolom magamat.



2017. dec. 21. 21:43
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
71%

és milyen a kisugárzásod szerinted?

lehet kislánynak tartanak nem látják benned a komoly partnert, esetleg akik meg dugni akarnak azok meg nem látják, hogy megtudják fektetni


vagy talán pont az a gond, hogy túl komolynak, vagy zárkózottnak gondolnak és ezért nem nyitnak feléd

2017. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
54%

Vagy csak eddig elkerült a szerencse.

Amúgy tényleg fogadhatnál itt a gyakorin is ajánlatokat.

2017. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a kommenteket,mindenképpen segítenek,hogy elgondolkozzam...:)


A kérdésekre válaszolva: A kislányos verzió nem él, nagyon nőies vagyok, viszont az igaz,hogy valamivel talán komolyabb vagyok, a többieknél, bár az is kérdés,hogy éppen milyen témáról van szó! :) Zárkózottnak viszont semmiképpen nem mondanám magamat... régebben az voltam,legalábbis minden bizonnyal zárkózottabb, de ezen mára változtattam!

2017. dec. 21. 22:27
 14/45 anonim ***** válasza:
76%
És te közeledsz egyáltalán bárki fiú felé? Mivel nem ismerünk, ezzel a pár mondattal meg igazából nem segítettél a dolgon, mert tök másképp is láthatod magad, mint a környezeted...
2017. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem túl “szerencsés” ha szép vagy ebben az esetben 😀 hogyan is mondjam sok szép lányt láttam már de a legszebbeket nem ostromolta soha senki, mert a férfiak agyában az fogalmazódik meg egy szép lányt látván hogy “jó de igényes szerintem nem tudnám megtartani” mint egy jó kocsi. 😀


A másik lehetőség, hogy nincs az a kisugárzásod gimiben volt egy szőke bombázó csaj tenyleg nagyon jól nézett ki, de olyan semmilyen volt. Ezért nem közeledtek felé ő sem közeledett senki felé...pedig ha olyan csajom lehett volna akkor...(persze leszart volna ha oda megyek hozzá) ezért kerestem valami rib..ncot.

2017. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
22%

Esetleg kérd meg a barátnőidet, hogy mutassanak be olyan egyedülálló fiúknak, akiket csak ők ismernek, tehát nem osztálytárs vagy közös ismerősötök, mivel ezek a fiúk már közeledtek volna, tehát új fiúkkal kéne találkoznod.

Kérd meg őket, hogy mondják is meg nyíltan ezeknek a fiúknak, hogy párt keresel, hogy tudjanak a szándékaidról.

Ne csak olyanoknak mutassanak be, akik szerintük illenének hozzád, hanem mindenfélének, aki szintén nyitott az ismerkedésre barátnő találás céljából. Mert lehet, hogy ők tévesen gondolnák valakiről, hogy úgyse kéne neked, vagy te nem kellenél neki.

A barátnőid megkérdezhetnék a pasijaikat is, hogy van-e az ő haverjaik között egyedülálló, és ha igen, máris lehet közös programot csinálni négyesben.

2017. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim válasza:
31%

Lehet hogy csak bebeszéled magadnak.

A mai világba már a fiúk sem "tepernek" annyira,nem az van mint régen volt. Más világ.....Ettől függetlenül lehet hogy népszerű vagy a körükbe csak nem akarják hogy tud..:)

2017. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
30%
A szepnek mondott kategoria az altalaban nem sok jot iger....
2017. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Ezt a környezetedből kéne megtudni.

Te miért nem közeledsz máshoz?

2017. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
37%

Írásod alapján normálisabb kategóriába tartozol.

Normális lányokkal pedig normális fiúk tudnak kezdeni valamit.

Az a megszokott, hogy úgy viselkednek a lányokkal mint a majmokkal, és úgy is szedik fel őket, ők meg ezt imádják.

Nálad teljesen máshogy kell viselkedni, amit ők nem tudnak.


Képzeld el, hogy a fiúk nagyrésze csak macskákkal játszottak. Megtanulták hogy a macskával kevés felelősség jár, hisz eléggé leszarja az embereket, ezért amikor kedvük támadt megsimogatták, kihasználták hogy jobb kedvük legyen, utána otthagyták.


Nem találkoztak még egy kutyussal, aki szereti is a másikat igazán, és vannak elvárásai a másik iránt, hogy foglalkozzanak vele, törődjenek, és hogy nagyobb felelősséggel jár, hisz "valódi" a kapcsolat.


Osztályomban én vagyok a legértelmesebb, vannak lányok akik beszélni se nagyon mernek velem, mert sokszor nem értik azt se ahogy fogalmazok, és totál idiótának tűnnek. Ha meg odamennek valami fogykoshoz, az nyomul rájuk, megdicséri a csöcsüket és máris sokkal jobb kedvük lett, mert nem csináltak semmit mégis pozitív megerősítést kaptak.

2017. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!