Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám...

Miért nem közeledik hozzám senki? (18/L)

Figyelt kérdés

Nem párkeresés céljából írom ki a kérdést, nem szeretnék a gyakorikérdéseken keresztül ismerkedni, csak a véleményekre lennék kíváncsi.


Mi oka lehet annak, hogy nem igazán próbálkoznak nálam?


- Külsőségekről annyit, hogy szép lánynak tartanak, igényes vagyok, volt olyan aki meg is jegyezte, hogy biztosan 10esével futnak utánam a fiúk.


- Belsőről pedig: Értelmes lánynak tartom magam, az utolsó évemet töltöm egy komoly gimnáziumban, két felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem... eddig végig kitűnőek tanulmányaim ( mással nem tudom ismeretlenül alátámasztani a dolgot a hitetlenkedőknek :) )

Ennek ellenére nem vagyok túl népszerű a férfiak/fiúk ( minek lehet nevezni egy 18-25 év közötti férfiembert) körében.


- Gimnáziumban nem vagyok egy világ közepe, meg van a magam kis társasága és én egy elég nyitott, vidám lánynak gondolom magamat.



2017. dec. 21. 21:43
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"Adam 333. Az egykori kiadsam. Hülye nem vagyok."

Pont attól vagy hülye, mert ilyeneket találsz ki.


". Egy macska legalább nem csicskul be, mint a te agyonimádott kutyáid"

Oké.

A fogyatékos frusztrált kisgyerekekre most nem reagálok inkább, mert kb. úgy írkálnak mint az ovisok. Össze akar veszni a srác azon hogy a macska vagy a kutya jobb. Gratulálok.


Beszéltem Kiadsam-al, már rég megmondta hogy sokan azt hiszik én vagyok ő. Engem ez hidegen hagy, a fogyatékosok meg had hisztizzenek csak. Mindennap írok válaszokat, szóval nyugodtan meg lehet keresni és lehet fikázni, ha azt hiszitek én vagyok Kiadsam. Hajrá.

2017. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Előszőr is szeretnék megköszönni a rengeteg kommentet! :D Meg is lepődtem őszintén, hogy ennyi különböző véleményt írtatok le, ennyi embertől, szóval tényleg köszönöm a figyelmet. :D A veszekedéstől most eltekintek itt ha nem baj, azt rátok hagyom, nem is tudom miről van szó pontosan...


Valószínűleg tényleg a környezettel van probléma, meg úgy néz ki, hogy a baráti társaságommal úgymond, hisz ahogy ki is találtátok főleg inkább lányokból áll!

Az a probléma főként, hogy mint mondtam régebben zárkózottabb, félénkebb voltam és így került be mondhatni az iskolai köztudatba :/ Mára viszont eléggé megváltoztam, mondhatni felnőttem, legalábbis biztosan érettebbé váltam a régi valómhoz képest!

Nyitni próbálok az emberek felé, de mint "idegen" nehezen barátkozom azért össze sokakkal, mert nem mindenki nyitott az emberekkel kapcsolatban és nem szeretnék nyomulós, vagy furcsa lenni, szóval azért nem erőltetem az ilyeneket...

Próbálnék, próbálkoznék eljárni valahova, ismerkedni ahogy hallom inkább bulikban tudnék, de nekem elég féltő szüleim vannak így pestre nem is engednének el lányos társasággal együtt ( Amit amúgy nem csodálok, őszintén, lehet én is félnék az éjjel egyedül hazaközlekedni, mivel tömegközlekedéssel egy órára/másfélórára vagyok a fővárostól...


Többen írtátok, hogy esetleg az anyagiak lehetnek a probléma, amiben azért kételkednék!

Igaz, hogy a NAGY ÁTLAG-hoz képest valamivel szerencsésebb családba születtem, de közel sem nevezném magunkat a gazdag,elit kategóriába, viszont mivel egy elég jó gimnáziumba járok, valahogy a társaság is ilyen színvonalon van, így például az nem hiszem, hogy probléma. ( Persze vannak kevésbé és még jobban tehetősebbek is a környezetemben, de ez szerintem a legtöbb helyen így van)

Meg amúgy nekem nincs is elvárásom az anyagiakkal kapcsolatban... meg nem azért, de ez olyan, mintha valaki szüleinek az anyagi helyzetét keresném, hiszen az én korosztályomban nem mi birtokoljuk az eféle... javakat :DD

2017. dec. 22. 15:16
 43/45 sanyinak ***** válasza:
És a sok hozzászólásból arra is rájöttél, hogy esetleg min lenne érdemes változtatni, hogy közelebbi kapcsolatokra tegyél szert?
2017. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Szerintem még nem jött el az idő aki hozzád közeledne !Figyeld meg eljön az is !Mindig csak a pozitív dolgokat keresd hidd el sokkal másképp fogod látni a dolgokat! A negatív embereket kerüld el nagyon legalábbis a környezetedből iktasd ki ! További szép napot ! :)))
2017. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Szerintem nagyjából kétféle fiú van. Az egyik gátlástalanul hajt a csajokra, nekik a buta libák a jó áldozat, te nem. És van a komoly, visszafogott típus, ők valók az értelmesebb lányoknak, nekik viszont nincs bátorságuk egy tökéletes nőt megközelíteni, mert az ilyet elég kellemetlenül érint az elutasítás. Szóval amíg azt várod, hogy kezdeményezzen egy normális, ő éppen azt gondolja, hogy megközelíthetetlen vagy. Nincs más hátra, a kiszemelt szerencsésnek egyértelmű bátorításra van szüksége. Ez nem gáz. A gáz az, ha nem veszi a lapot.
2017. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!