Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám...

Miért nem közeledik hozzám senki? (18/L)

Figyelt kérdés

Nem párkeresés céljából írom ki a kérdést, nem szeretnék a gyakorikérdéseken keresztül ismerkedni, csak a véleményekre lennék kíváncsi.


Mi oka lehet annak, hogy nem igazán próbálkoznak nálam?


- Külsőségekről annyit, hogy szép lánynak tartanak, igényes vagyok, volt olyan aki meg is jegyezte, hogy biztosan 10esével futnak utánam a fiúk.


- Belsőről pedig: Értelmes lánynak tartom magam, az utolsó évemet töltöm egy komoly gimnáziumban, két felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem... eddig végig kitűnőek tanulmányaim ( mással nem tudom ismeretlenül alátámasztani a dolgot a hitetlenkedőknek :) )

Ennek ellenére nem vagyok túl népszerű a férfiak/fiúk ( minek lehet nevezni egy 18-25 év közötti férfiembert) körében.


- Gimnáziumban nem vagyok egy világ közepe, meg van a magam kis társasága és én egy elég nyitott, vidám lánynak gondolom magamat.



2017. dec. 21. 21:43
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
De ezek az idősebb fiúk nem fognak a gimi előtt gyülekezni, hogy ott szedjenek fel lányokat. Velük majd akkor találkozol, ha elvégzed a gimit.
2017. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
76%
Az is lehet, hogy a csendesebb fiúkat vonzod. Ők pedig, ha osztálytársaid például, talán nem szeretnék, ha mindenki rólatok pletykálna, az ilyen diszkrét srácok nem csípik, ha mindenki tud a magánéletükről, márpedig az osztály előtt nem lehetne titkolni, ha összejönnétek.
2017. dec. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy tehetősebb családból való vagy, mint a többiek. A fiúknál ez visszatartó erő lehet. Azt gondolják, hogy egy gazdag lány elvárja, hogy a fiú is bármikor el tudjon menni vele suli után valami helyre, ahol megisznak esetleg megesznek valamit. Ez pedig heti szinten többször húzós kiadás lehet egy átlagos anyagiakkal, netán csak zsebpénzzel rendelkező fiúnak.

És nem is tévednek, valljuk be, mert ha egy lány mindezt megengedheti magának, miért is mondana le arról, hogy beüljön valahová egy forró csokira, kávéra, stb.

Vagy egy gazdag családból való lány eljár üdülni, és ha a fiú nem tud vele menni, akkor máris annyi a kapcsolatnak. Lehet, hogy a lány drága szórakozóhelyekre is eljár majd gimi után, netán autót kap, ettől pedig kínosan érezné magát egy olyan fiú, aki ezt nem engedheti meg magának.

Vagy csak szimplán, ha meglátja a lány otthonát. Aztán hazamegy a sajátjába.

2017. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Hát küldj valami jelet azoknak, akiktől jól esne, és várd ki mi történik, lehet pont az a probléma, hogy mindenki azt gondolja, hogy biztos van valakid. (Vagy esetleg olyanoknak jössz be, akiknek nincs önbizalmuk, bátorságuk csak úgy közeledni, mert mondjuk akinek lenne, az nem lát elég könnyű esetnek, és inkább próbálkozik másnál.)
2017. dec. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%

20-as, ha - állításod szerint - te vagy a legértelmesebb az osztályban, akkor nem tudom a többi gyerek milyen lehet. Jó tanács: ne nagyon hencegj az intellektussal, ami láthatóan neked nincs.

Üdv.

2017. dec. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a gond, hogy állandóan a barátnőid között vagy? Tehát sosem vagy egyedül, hanem beleolvadsz a társaságba. Fiú barátaid vannak?
2017. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
91%

Csak az első oldalt néztem meg a válaszokból, de már ott is látszik a gyakori átlagos értelmiségi színvonala. :D Ne foglalkozz az oldal lelki nyomorék közegével, akármit írsz belekötnek, hogy arra a fél percre elfelejtsék a saját életképtelenségüket. :D

Leírtak alapján semmi baj nincs veled, nem lehet, hogy keveset mozdulsz ki? Nálam ez a gond, csak fiú vagyok, már rég nem volt senkim, mert begubóztam a szobámba, de régen mikor volt szociális életem vonzottam a nőket.

De lehet a kisugárzásoddal van valami gondjuk, vagy a nevetéseddel, vagy a baráti köröddel, nem tudhatjuk mert nem ismerünk. :D De persze az is lehet, hogy túl intelligensnek vagy nehezen kaphatónak tartanak.


Az oldallal kapcsolatban azt tanácsolom, hogy csak olyannal ismerkedj (barátilag, párkapcsolat sehogy sem éri meg innen :D), aki az első perctől kezdve szimpatikus, mert nagyon sok a fura alak, több éve vagyok aktív, ezalatt az idő alatt szerintem több volt az aberrált mint a normálisnak/érdekesnek mondható ember a levelezőtársak közül. Bevallom párkapcsolatom is volt már innen, meg próbálkozás is, hogy legyen, azzal kapcsolatban azt tudom mondani, hogy külső és belső is megfelelő általában az adott személyben, de az a minimum 100km beteszi az ívet, azóta már megtanultam, hogy maximum netes haverok szerzésére alkalmas a fő funkcióján kívül az oldal. :D



18/F

2017. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
52%

Nem volt kedvem végigolvasni négy oldalnyi kommentet, szóval bocsi, ha már írták, de valószínűleg azért van így, mert nincs meg az a közeg, amiben közeledni tudnának. Úgy értem, be vagy betonozva a saját kis társaságodba, ami gondolom csak lányokból áll, hogy tudnának veled egyáltalán megismerkedni? Menjetek el bulizni, csapódjatok hozzá egy vegyes fiú-lány társasághoz, vagy menj egyedül olyan helyre, ahol lehet barátkozni, és kifejezetten csak barátkozni. Akkor tényleg rád fognak hajtani, és nem egy idegenről kell megmondanod, hogy vele vajon szívesen ismerkednél-e komolyabban :) Csak annyi a fontos, hogy legyenek fiú haverjaid is, onnantól megy minden magától.

21L

2017. dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
#33 Mint csóró srác, megerősíthetem. Ámen. (Amúgy egy gazdag lánynak a személyisége is szar általában, szóval alapból kiesik a pixisből.)
2017. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Valaszok alapján én ismerkednék veled.... 😊
2017. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!