Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért istenítik annyira az...

Miért istenítik annyira az Erdélyieket?

Figyelt kérdés
Ismerek pár embert aki nagyon oda van értük, éjjel nappal erdély, trianon, székelyek, stb. a téma. A facebookon is már látok idézeteket, hogy " Székely közmondás" meg a "székely bácsi azt mondta..." meg hogy miylen okosak a székelyek, milyen erősek, stb. Félre értés ne essék, nincsen bajom velük és kicsit sem szeretnék általánosítani, de akit én ismerek és tényleg székely azok nagyon egyszerű, primitív emberek. A tv-ben és sehol másutt sem azt látni hogy átlagos emberek, akik mondjuk eladók, boltosok, orvosok,autószerelők, stb. hanem inkább azt hogy úgy élnek mint a románok rosszabbik fele. Tehát nem értem, hogy miért kellene őket annyira tisztelni.

2017. dec. 22. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

#10

Ki isteníti?

Vannak akik pénzt látnak benne, mert az a réteg, aki vevő Győzikére és Berki Krisztiánra, az vevő a Viszkisre is és ennek semmi köze ahhoz, hogy AA erdélyi magyar.

2017. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

#10: Sok bűnöző jött át nem csak Ambrus, csak Ambrust az állam is támogatta anno mikor sportolt. Közben meg rabolgatott...így hálálta meg az országnak...

Amúgy sok bűnöző átjön és figyeljétek a hírekben mindig így mondják: "román állampolgárságú" hogy nehogy szegény erdélyieket megbántsák...

2017. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

#13: "Lehet, de ez nem válasz a kérdésemre, hogy ki isteníti?"

Kedves #13-as válaszoló, mint ahogy írtam én a #10-es válaszra válaszoltam, nem pedig a tiedre ami a #12-es számú!!!!! Ne provokálj!!!!

2017. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

#14

Én viszont konkrétan neked válaszoltam és kérdeztem meg tőled, hogy SZERINTED ki isteníti? Mert a 10-eshez intézett válaszoddal úgy tűnt, hogy egyetértesz vele.

Őszintén sajnálom, hogy egy kulturált hangvételű kérdést te provokációnak érzel, én sima "beszélgetésnek" szántam, de az elvakult gyűlölettel valóban nem lehet mit kezdeni!

Békés karácsonyt!

2017. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
Én beszéltem már sokkal. Semmi extra nincs bennük. Picit buták, de jóindulatúak..
2017. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
80%
Egyes válaszoló. Ne írj olyant amiről nem tudsz semmit. Aszerint amit leírtál nem tudod, hogy mit jelent az "otthon" szó. Itt születtünk, ez az otthonunk. A románok folyamatosan próbálják elvenni a jogainkat kisebb nagyobb sikerrel. Van, hogy kérdőre vonnak mert magyarul beszéltünk a buszon egy olyan városban melyek háromnegyede meg mindig magyar. Kevesebb jogunk van a románokkal szemben mert mi magyarok vagyunk. A románok egy része gyűlöl minket semmi ok nélkül. De tegyék csak nyugodtan. Itt maradunk. Itt születtünk s nőttünk fel, ez a mi otthonunk. Ha te nem érted az a te bajod.
2018. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%

Szólásszabadság és az Internet semlegesség része, hogy mindenki úgy csinál magából hülyét, ahogy akar. Ezért az felesleges megmondani bármelyik válaszolónak, hogy ne írjon értelmetlen dolgokat, mert az az igazság, hogy megteheti :)

Főleg az Interneten névtelenül.

2018. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!