Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőgyógyászoknak van családja?

Nőgyógyászoknak van családja?

Figyelt kérdés
Itt nem rra vagyok kiváncsi, hogy melyik nő tudja, vagy nem tudja elfogadni hogy a férjük (mert ugye ált. azok) mit dolgozik, hanem hogy van-e család, feleség, gyerek? Mindez azért futott át a fejemen, mert engem nem zavarna ha a férjem nőket vizsgálna, de nemrég sikerült 1 hetet töltenem a szülészeten, és sok doki szinte folyamatosan ott volt. Ha munkaidőben akkor azért, aztán ügyelet, de bejött a magánpáciens, akihez ugye elvből már ment, az egy hét alatt szinte nem is volt otthon. Így azért megkérdőjelezem, nőgyógy. feleségek hogy bírják, hogy a párjuk ennyit van távol?

2017. dec. 27. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Az én férjem nem nőgyógyász, hanem vízvezeték szerelő. De rengetegszer a nap 24 órájából 18-at dolgozik. Ma is reggel 9-kor ment el, és majd csak este 10 után látom viszont. Ez még viszonylag nyugis nap neki. Hogy hogyan lehet elviselni?

Az ember lánya egy idő után megtanulja elfogadni. Megtanulsz azzal együtt élni, hogy ha kikapcsolódni szeretnénk gyerekekkel, akkor az apjuk borítékolhatóan nem lesz ott, mert valahova elhívják. Sokszor mikor otthon van, készenlétben van, mert karbantartóként van a megyei rendőrségen, így ha ott, vagy a fogdán, vagy a régió valamelyik börtönében valami vizes gond van, mennie kell. Ha az éjjel közepén, akkor akkor.


Mi már megszoktuk, hogy nem lehet vele tervezni. Mert mivel kevesen vannak, mindig mindenki kell.


Tudom, hogy nőgyógyászokról kérdeztél, de időbeosztás szempontjából akár nőgyógyász is lehetne a férjem.

2017. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ezt valami kamaszfiú tehette fel.

Nők, akik járnak nőgyógyászhoz járnak, tisztában vannak vele, hogy nem szép nemiszervek fogdosásáról szól a dolog...

2017. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es! Mégis a 11-es válaszoló írta meg a tutit.


Mondjuk én nem tudnám elviselni, hogy sosincs otthon a férjem. A gyerekek szempontjából sem.


Két választás van. Vagy nagyon jól keres, de sose látjuk, vagy átlagosan, de néha lehet vele közös programot (is) tervezni.


Kérdező! Értem, miért tetted fel a kérdést. Már megválaszoltam az előző bekezdésekben.

2017. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

De sokan félreértik a kérdést. :D

Egyébként igen, nekik is van családjuk. Sajnos nem a nőgyógyász az egyetlen olyan szakma ahol az ember egész nap távol van. Ilyenkor az ember hozzászokik a dologhoz, vagy a másik fél is ugyan úgy sokat dolgozik és akkor nem feltűnő vagy egyedül szervez programot/foglalkozik a gyerekkel.

2017. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász a férjem. Két kislányunk van. Kemény és sokat dolgozik. Rengeteg elfogadással jár. Most pl a 24-ei vacsora közepén jött a telefon hogy egyik kismamája szül. Egyből felállt indult a kórházba. De ez egy ilyen szakma el kell fogadni
2017. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, utolsónak különösen!:)
2017. dec. 27. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!