Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddigi életetek során kiben...

Eddigi életetek során kiben csalódtatok a legnagyobbat és miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 00:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt barátnőmben. Megbíztam benne, szinte mindent elárultam neki (amit így utólag visszagondolva nem lett volna tanácsos), és egyszer csak unokatesómtól azt hallom, hogy ez az illető azt terjesztette el rólam, hogy én lezbikus vagyok és az álmaimban nőket erőszakolok meg. Mondjuk elég röhejesen hangzott, mert egyik sem igaz rám, de akkor is rosszul esett, hogy a saját barátnőm csinált ilyet... azóta kevésbé bízok az emberekben, vele pedig teljesen megszakítottam a kapcsolatot (el is ment másik városba tanulni).
2018. jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kettő emberben is.

Először:

Egy fiú jött az osztályba és vele lett kapcsolatom. Nagyon szerelmes voltam belé. Aztán kiderült hogy csak viccelt hogy szerelmes belém, becsapott. Nagyon mérges voltam rá.

Másodszor:

Volt egy legjobb barátnőm akivel már ovis korunk óta 11 éve barátok voltunk. Amikor középiskolás lett már kicsit kevesebbet foglalkozott velem. Amióta meg barátja lett szinte egyáltalán nem foglalkozik velem. Ha ráírok messengeren akkor azt mondja hogy a barátjával van nem ér rá. Régen sokszor átmentünk egymáshoz de mostmár nem. Ha nem keresem ő sem keres. Azt hittem hogy fontos vagyok neki de úgy látszik nem.

2018. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy volt lány osztalytarsamban. Ő a jagy ő az eletemben,vagy volt. Minden happy-nek tűnt,rohadt jól elvoltunk,sokat foglalkozott velem és én is a háttérben mindig elintéztem hogy tudjunk talalkozni,nyárra pedig ugy nezett ki hogy össze is jovunk mert tényleg mindletten sokat tettunk a masikert es mondtak is,hogy nagyon osszeillenénk,de pont nyar elejen jott ossze ő valakivel,és azóta ugy csinal mintha egy idegen lennék.. 18
2018. jan. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Szinte mindenkiben.
2018. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Az emberekben úgy általánosságban. Képmutató világot élünk.

De ha ki kell valakit emelni, akkor egy "kolléganőt" mondanék. Úgy szúrt hátba, ahogy még előtte senki.

2018. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%
Az orvosokban akik hónapokon át félrekezeltek, hülyének néztek, nem törődtek velem, elrontották a műtétemet és újra kellett műteni miattuk. Már alig élek és még elnézést sem kért egyik sem, hanem hazugságokkal próbálják leplezni a hibáikat és engem próbálnak lejáratni.
2018. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmben és exemben mikor összekavartak a hátam mögött...
2018. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A sorsban, talán? Nem tudom. 20 ève depresszió.
2018. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A főnökömben. Az emberek szemébe jópofizik, a hátuk mögött meg mindenkit fikáz, ocsmány dolgokat mond mindenkiről (saját állítólagos barátjáról és testvéréről is!!!, akik szintén ott dolgoznak), természetesen rólam is, holott több munkatársamtól és vezetőtől hallottam, hogy meg vannak elégedve a munkámmal és a teljesítményemmel. Az testvére is nagyon szorgalmas, ügyes, ennek ellenére az apjánál mindkettőnket bemószerolt, és akart rakatni a hátunk mögött, szerencsére ezt a vezetők nem engedélyezték, és nem is értették az okát.
2018. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19: elküldtem mielőtt befejeztem volna. Szóval egy sunyi, undorító, gerinctelen ember, a barátját fogyatékosnak hívja a háta mögött, a testvérét meg lustának, aki nem ért semmihez (egyáltalán nem igaz egyébként, nagyon ügyes). Természetesen a főnököm sunnyogáson és fikázáson kívül nem csinál sokat, jó ha beesik 10-re, koradélután meg már megy is haza, napközben meg végig facebookozgat. Persze megteheti, hiszen a főnök fia. Ez érintett talán egész életemben a legrosszabbul, nagyon rosszul esett, és nagyon tartok az ilyen emberektől. Szerintem pszichopata lehet, ilyet normális ember nem csinál.
2018. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!