Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddigi életetek során kiben...

Eddigi életetek során kiben csalódtatok a legnagyobbat és miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 00:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Saját magamban, mert egy fácán vagyok. Balfácán, aki nem erre a világra való.
2018. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben, ezért nem is szoktam màr keresni senkit sem. 31/n
2018. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sok mindenkiben, aztán rájöttem, hogy bennem is bizonyára sokan csalódtak már.


Azt hiszem, az a helyes út, ha nem bízunk túlságosan senkiben. Ettől még lehet vele príma kapcsolatunk, csak ne bízzunk benne 100%-ban, de adjuk magunkat teljesen oda, mert akkor jön a csalódás, ha valami nem úgy sikerül, ahogy azt az illetővel kapcsolatban hittük.


Az elvárások mindig csapdába vezetnek. Mindig. Ezért nem szabad túlzott elvárással lenni sem saját magunkhoz, sem másokhoz.


Ami még szerintem fontos: ne hasonlítgassuk össze magunkat másokkal. Ez a másik csapda, ugyanis egyáltalán nem biztos, hogy amit olyan remeknek látunk mások életében, az valóban olyan remek is, illetve ami másnak jó, az nem biztos, hogy nekünk is jó, vagy ami nekünk jó, az nem biztos, hogy másnak is ugyanolyan jó.

2018. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!