Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "menő" szülni?

Miért "menő" szülni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy menő lett 18-20 évesen arra hivatkozni hogy "én már letettem valamit az asztalra, szültem"

Javitsatok ki ha nem így van, de facebookra is 1000 kép naponta a gyerekről hogy mindenkillássa hogy neki gyereke van.


2018. jan. 1. 11:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
53%
Nem találkozok ezzel a jelenséggel.
2018. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
64%

"Javitsatok ki ha nem így van,"


Kijavítalak, nem így van!

2018. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
25%
Az anyukák hajlamosak elárasztani a FB-t csemetéik fényképeivel, teljesen mindegy, hogy hány éves korban szültek. Talán kicsit idősebbek némileg visszafogottabbak... Amúgy meg igazuk van, ők szó szerint tényleg letettek már valamit az asztalra, a csecsemőjüket. :)
2018. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
70%

2-es: "És ilyen korán csak a cigányok szülnek hogy ingyen lehessen élni. Várják a családit."


Ha TE (akár ingyen, akár sem) megélsz a családiból, akkor igencsak ügyes vagy, mert a gyerek nagyságrendekkel többet "fogyaszt", mint ami a családi összege!

2018. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
50%
Én egyáltalán nem találkoztam ilyen emberekkel még...
2018. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
75%
Én is mindenhol ezt látom. 18-20 évesen szülnek, valahol már 2-3 gyerek van ilyen korban, és nem csak a cigányoknál van ez. Az osztálytársaim 90% így tett.
2018. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%

Tipikus esete annak, hogy a sok hülye miért szül gyereket.

Mert másra nem képes, nem alkalmas. Azt hiszik, attól lesz fontos valaki, hogy szül gyereket. Ettől érzi magát úgy, hogy valamire ő is képes, és hűűűha, el kell tőle ájulni.

2018. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
93%

Én sejtem mire gondolsz.

Sokan azért szülnek olyan fiatalon, mert:

- fiatal anyukák akarnak lenni és azt hiszik, hogy huszonöt felett már nem annak számítanak;

- nem tudtak/akartak védekezni szex közben, és nem akarják vállalni az abortuszt;

- babával akarják megfogni az aktuális srácot;

- nem akarnak tanulni/dolgozni.

2018. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
akinek nincs semmije, annak a lábát széttenni a legkönnyebb, aztán verni a mellét. az, hogy vk szült, nem azt jelenti, hogy elért valamit, csak bebizonyította, hogy szaporodásra képes. fúúú, 4 milliárd másik is!
2018. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
52%
Nem vettem észre ilyesmit. Nyilván mindenki azt teszi ki ami neki fontos. Az ezredik kép naponta a gyerekről valóban idegesìtő, de elfér amellett a sok szarság mellett amit mások raknak fel.
2018. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!