Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő megüthet egy férfit az...

Egy nő megüthet egy férfit az nem gond, de fordítva az miért probléma?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 12:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#20 látod ilyenek a pasik...verik es csalják a nőket. Egyébként meg nőt nem ütünk meg. Ha idegesít ott kell hagyni. Bar ahogy elnézem a mai fiúkat..haaat.. Nem csoda hogyha a nők kívánnak bukva idegileg es agresszivabbak.
2018. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kivannak *
2018. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem alapesetben senki ne üssön meg senkit. Ha mégis "ütés történik", mindegy, nő vagy férfi ütött meg nőt vagy férfit. Ha erősebb üt gyengébbet, az természetesen komolyabb dolog-de a nem és az erő nem függ össze. Nem hiszem, hogy egy jól megtermett, kövér vagy egy kisportolt, fiatal nő fizikailag gyöngébb mint egy öreg, beteg férfi.
2018. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért, mert az emberek alapból elfogultabbak a nőkkel szemben. Mindig is így volt. Nem sok olyan mesét hallottam, amiben a bajba jutott királyfit mentek megmenteni.


Amúgymeg, aki bántalmaz egy másik élőlényt az legyen arra felkészülve, hogy a bántalmazott esetleg kiáll magáért. Nem túl lovagias tudom, de így működik szinte minden élő organizmus. Valamilyen önvédelmi reflexe kell, hogy legyen különben kihal a francba. Van aki menekül, van aki visszatámad, stb.


Elmesélek egy történetet, mert jön a pizzám és éppen ráérek. Kb 10 évvel ezelőtt voltam egy házibuliban, baromi messze otthonról. Felszabadult hangulat, mindenki jól érzi magát, nevet, táncol. Viszont volt egy kis fruska aki csöppet túltolta felszabadulást és elkezdett másokat ütögetni, gondolom viccből. Mindenkinek baromi kényelmetlen volt, de persze senki nem mert tenni semmit, mert a többi lány galamblelkű a srácok meg "nőtnemütünk".

Én éppen beszélgettem valakivel, amikor arra lettem figyelmes, hogy odaugrál a lányka és rendesen tökön üt. Nem volt kellemes, de "nőtnemütünk" szóval jeleztem nemtetszésem és áttessékeltem a másik szobába, hogy kicsit lehiggadjon. Csapkodta az ajtót szidalmazott, majd pár perc után csönd lett. Jelezte, hogy lenyugodott és kész újra civilizáltan viselkedni. Kiengedtem és minden kezdődött előlről, próbált megint a kényes pontra tapintani, de már nem hagytam. Lefogtam a kis kedvest és elkezdtem latolgatni mégis milyen opcióim vannak a helyzet békés megoldására. Persze közben rángatózott, próbált harapni, karmolni, rugdosni, stb. Ekkor jött az isteni sugallat, miszerint baromira nem fogok egész este egy hülye libával bírkózni. Így is sokkal több volt neki megengedve, mint amennyi kellett volna. Neadjisten, még a végén én leszek megvádolva azzal, hogy szegényt le akarom teperni az akarata ellenére, ő meg csak ellen áll. Szóltam neki, hogy az alkoholtól picit jobbra dől a feje és előfordulhat, hogy jószándékom jeléül megtámasztom a tenyeremmel. Nem igazán volt vevő a figyelmeztetésemre sajnos. A következő tettemre nem vagyok büszke, de nem is szégyellem. Igazából úgy éreztem, hogy az Úr vezeti a kezem és ő súlyt le atyai óvó szeretettel arra a túlmalterezett orcára. Megtettem amit megkövetelt a haza. Furcsamód úgy éreztem, hogy végre értjük egymást. Ő összeszedte magát és krokodilkönnyeket hullajtva hazabattyogott, mi meg élveztük az estét tovább. A lány pár hétre rá bocsánatot kért üzenetben a viselkedéséért és megígérte, hogy kevesebbet fog inni. Azóta sincs köztünk harag.


A lustábbak kedvéért összefoglalom pár mondatban a lényeget. Senki se bántsa a másikat és vigyázzunk egymás testi,lelki épségére. Amennyiben hülye vagy és nem tudsz normális emberként viselkedni, vállald felnőttként a következményeket. A lovagkornak vége, a lovagok kihaltak és velük együtt az úrhölgyek is. Meg amúgy sem volt soha olyan, mint a mesékben.


Jó éjszakát kívánok minden kedves olvasómnak.

2018. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!