Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő megüthet egy férfit az...

Egy nő megüthet egy férfit az nem gond, de fordítva az miért probléma?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 12:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Igazatok van mindkét részről. Van az a helyzet, mondjuk már több évi házasság után, hogy annyira felhúzzák az agyadat, hogy lekeversz egy pofont tehetetlen dühödben. (Ez én voltam.) Visszakézből kaptam én is egyet, jól meg is lepődtem :), viszont mindketten megtanultuk, hogy ez nem megoldás semmire.

Azóta se történt ilyen. Azt tartom, hogy még a legjobb családban is előfordul(hat), túltettük magunkat rajta, az élet ment tovább, megbeszéltük és mindketten tudjuk, hol az a határ, ahol... Jó tanulópénz volt.

2018. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a 9-es hozzászólóval! Nő létemre ahogy elvárom egy férfitől, hogy ne üssön meg, ugyanezt elvárhatja tőlem ő is. Ez szerintem teljesen alap kellene, hogy legyen. Kölcsönös tisztelet, a nő részéről is!
2018. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kiemelkedő aljasságot elkövető nőt simán megütnék. (Mondjuk ha elnyomó rendszerben feljelentése miatt börtönöznénem be ártatlan embereket.) Egyéb esetben viszont a kéz lefogása, kis megszorítása az amit elfogadhatónak tartok.
2018. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az a probléma, ha valaki ovis kora után is verekszik. Azután már csak sportból meg önvédelemből lehet ütni. Nem olyan bonyolult ez.
2018. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy nő veszi a JOGT arra, hogy kezet emeljen bárkire, akkor ne nyavalyogjon, ha visszakapja.


Nő vagyok, de soha eszembe sem jutna megütni "csak úgy" senkit, mert bunkó, praszt dolog, ha erősebb, ha gyengébb, ha nő, ha férfi.


Az már más, ha tartósan anyázik, vagy provokál - volt rá példa, mikor osztálytársamnak tizenötször elmondtam, hogy hagyjon, és ismét fogdosott, akkor bizony bevertem neki egyet, mert úgy tűnt, a szép szóból nem ért.

2018. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
6%
Hát pedig a nő nem kaphatja vissza. :) A kisfiúcska tanuljon meg uralkodni magan. Csöves mind.
2018. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mindkettő probléma,ugyanis mindkét nem visszaél a pofozkodással.Most persze nem arról beszélek,hogy ha egy férfi megüt egy nőt,és az önvédelemből visszaüt,az visszaélés a nő szempontjából,vagy fordítva.Egyes nők pontosan tudják,hogy ha megütik a férfit,akkor nem őket fogják megszólni...A verekedős férfiak pedig a fizikai erejükkel élnek vissza.

A kérdésed szempontjából a válaszom pedig:Primitív társadalmi sztereotípia.Sok ember imád ítélkezni ész nélkül.

Láttam jó múltkor egy videót,a héven két illuminált állapotban lévő nő kötekedett az utasokkal,egy nagy darab férfit pedig elkezdtek ütni.Aztán a férfi is,és ők is leszálltak,és tovább folytatódott a csetepaté,mire egy okos tojás másik férfi a megállóból odament hozzájuk,és kérdezés nélkül elkezdte ütni A FÉRFIT...Merthogy ő a jó,az igazságos,a mintapolgár,aki megvédi a gyengéket...Na azt hiszem,ezzel mindent elmondtam.

2018. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%

Sokan írnak sokfélét.

Szerintem egy nőt addig nem ütünk meg, amíg nőként is viselkedik.

Abban a pillanatban, hogy kivetkőzik magából és pl. úgy kezd el viselkedni mint egy megvadult viziló, már más a helyzet.

2018. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Attol nem lesz ferfi a ferfi, hogy uti a not. Ha annyira felb.ssza agyilag, hagyja ott a francba, de akkor se utjuk meg a nőt.
2018. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Verekedni primitívség. Gyengébbet megütni nagyobb primitívség. Akkor is, ha azonos neműek.


Egy olyan van, amikor a nővel értettem egyet: talán itt olvastam, hogy a csaj randizgatott a neten megismert, szinglinek hitt csávóval, már vagy két hónapja, egyszer felment hozzá, aztán közben betoppant a csávó terhes felesége, aki úgy volt, hogy az anyjához utazik, csak valamiért visszajött... na ott a csaj megtépázta a csávót, de a feleség hagyta is...

2018. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!