Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hazamennétek vagy maradnátok?

Ti hazamennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves fiatal vagyok aki már kb 3 éve külföldön éli az életét. Az ok amiért kijöttem némi tartozás volt viszont ezt mára már letudtam (sőt az első évben) és ott tartok ,hogy jelenleg van pár millióm a boldoguláshoz (a gyűjtögető életmód gyümölcse) és egy remek állapotban lévő autóm is. Félre értés ne essék ezeket nem dicsekvésből írom le csupán azért ,hogy nem a semmibe mennék haza. Viszont itt jön a kérdésem lényegi része ,hogy a fő álmom nem jött össze ugyanis rútul arcon csapott a valóság hogy ugyan itt sincs kolbászból a kerítés (egy ház árát akartam összerakni ez meg is lenne úgy 10-15 év további spórolás árán) . Viszont úgy érzem nem itt van a helyem és hatalmas honvágyam van. Ti a helyemben maradnátok (a nagy öregek mind ezt tanácsolják merthogy otthon lehetetlen megélni) vagy haza mennétek egy jelentősen kevesebb összegért dolgozni? Bár azt sem tudom mennyi a minimálbér már kis hazánkban és ,hogy mihez lehet vele kezdeni. Egyébként rólam még annyit ,hogy a családommal lakom itt kint viszont nagyon nem jövünk ki szóval ők nem nagy vissza tartó erők. Viszont barátnőm nincs talán már jó is lenne ugyanis a jövőt tervezgetem. Még a barátaim is nagyon várnak vissza és nekem is hiányoznak de piszkosul. Hiányoznak azok a baráti összejövetelek minden hétvégén vagy akár 2 hetente és elfeledni a világ gondjait. Szóval ti mit tennétek a helyemben? Mert már a pénz nem motivál annyira mint az elején illetve az elszalasztott pillanatokat sem fogja betömni és az évek csak repülnek.


2018. máj. 13. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a helyedben haza jönnék, mert azt írtad, hogy nem igazán jó annyira odakint,, szívesebben lennél itthon. Gyere haza, legalább egy időre!
2018. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Itthon ugynolyan magányos leszel semmi nem lesz olyan mint rég. Csak ezért kár hazajonni. Aki szocializalt az kint is az, aki nem, az itthon sem lesz az
2018. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vree ***** válasza:
Hát most éppen egy nagy lakáspiaci válság közepén tartunk (Guglizz rá), úgyhogy ha a 10-15 év spórolás zavar ne gyere haza, Mo-n lesz az még több is xD
2018. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!