Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti otthagynatok egy olyan...

Ti otthagynatok egy olyan munkat amivel 200. 000Ft-ot kereshettek csak mert feltek?

Figyelt kérdés

Elso napom volt ma egy irodaban.

Kedves volt mindenki,de nem igazan erzem,hogy ez nekem menni fog.

Igazabol rettegek az egesztol.

Akikkel vagyok ok nagyon szimpatikusnak tunnek egyebkent csak az a baj,hogy felek nem tudok beilleszkedni.

Nagyon egy nyomorek tudok lenni az uj tarsasagokban.

Csak figyelem oket inkabb,hogy tuti ne rontsak el semmit,de ezzel csak azt erem el,hogy kapom majd a “valami baj van egyebkent?” kerdeseket,vagy pedig a sok kerdesem miatt felhuzom oket.

Nagyon stresszelek mert a holnapi napon meg otthagyhatom,de utana mar rendes munkaszerzodessel fogok dolgozni.

Ami annyit jelent,hogy a 3 honap probaido akkor is megvan de akkor mar nem lesz pofam lelepni ha megsem jonne be.

Ti mit tennetek ha ilyen szemelyiseguek lennetek mint en?

Szeptembertol egyetemre fogok jarni szoval kell a penz...

22/L


2018. júl. 9. 19:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja igen egyebkent a munkakortol is felek..

Osszefogok zavarodni es bena leszek.

Erzem..

2018. júl. 9. 19:21
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1 nap alatt nem lehet érdemben megítélni. Talán csak bal lábbal keltél, talán az esős idő, vagy nem aludtál eleget, vagy akármi. Adj több időt a dolognak. Nem véletlenül olyan hosszú a próbaidő.


Az első nap egy új munkahelyen a legtöbb ember számára kellemetlen, stresszes dolog. Idővel javul, de nem 2 nap alatt.

2018. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
22 éves vagy, nem 12. Mindenki hibázik, ezen nem kell agyalni. Csinálod a magad ütemében , ha nem tudsz valamit kérezd meg. A hibázol bocsánatot kérsz, nem egy nagy tudomány ez.
2018. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Honnan lesz pénzed, ha ezt most nem vállalod? Inkább dolgozz, és dolgozz magadon is. Az egyetemről is el fogsz menekülni, ha félsz? Meg egész életedben minden munkahelyről? És akkor komolyan miből fogsz élni?
2018. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En most kezdtem a munkahelyemen, vagyis negy napja. Hasonloan keresek, mindenki bunko, pedig nem hibazok tobbet, mint amennyit egy kezdo szokott. De nem fogom otthagyni, mert minek tennem, majd megnyugszanak. Nalad minden jobb, ne hagyd ott, belerazodsz, ne add fel mar az elejen:)
2018. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

na figyelj azért melóhelyen kell némi "bátorság".


Most képzeld el hogy megkapod a pénzt, és akkor elszedik a pénzed, na akkor mi van?


Feltéve ha kp-ban kapod.

2018. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenkibkezdo volt, sot en is.

erettsegi utan mar kerestem egy munkat, elejen kicsit benaztam, mert sok mindent nem tudtam, aztan gyorsan beletanultam. Orulnek, hogy szorgalamsan es idoben megvsinalom a feladatokat. Fizetesemelest is kaptam mar.

2018. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezek alapján bárhova mész, félni fogsz, hiszen ott is lesznek emberek, akiket csak figyelnél, stb. Szóval nem találnál jobb helyet, főleg, hogy itt normálisak az emberek.

A sok kérdést szerintem normális helyen inkább szeretni szokták, mintsem problémának tekintsék.

Illetve ha felvettek, akkor az azt jelenti, hogy szerintük alkalmas vagy a feladatra. Ha nem, akkor ők rontottak el valamit. Szóval csinálj mindent úgy, ahogy tudsz és ha ez nem elég, az akkor sem a te hibád, szóval nincs miért nyomás alatt érezned magad. Szóval hajrá!

2018. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbáld+, ügyes vagy, vesd le a gátlásaidat. 1× szembe kell nézni a nehézségekkel. Ne görcsölj neki se az embereknek, se a feladatnak, csak lásd el. Menni fog.
2018. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó hosszú a próbaidő. Szerintem töltsd ki! És ha nem tetszik, akkor csak felmondasz utolsó próbaidős napodon. Ha ennyi idő alatt nem sikerül a beilleszkedés, akkor nem fog. Ez épp elég mindenre.
2018. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!