Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti otthagynatok egy olyan...

Ti otthagynatok egy olyan munkat amivel 200. 000Ft-ot kereshettek csak mert feltek?

Figyelt kérdés

Elso napom volt ma egy irodaban.

Kedves volt mindenki,de nem igazan erzem,hogy ez nekem menni fog.

Igazabol rettegek az egesztol.

Akikkel vagyok ok nagyon szimpatikusnak tunnek egyebkent csak az a baj,hogy felek nem tudok beilleszkedni.

Nagyon egy nyomorek tudok lenni az uj tarsasagokban.

Csak figyelem oket inkabb,hogy tuti ne rontsak el semmit,de ezzel csak azt erem el,hogy kapom majd a “valami baj van egyebkent?” kerdeseket,vagy pedig a sok kerdesem miatt felhuzom oket.

Nagyon stresszelek mert a holnapi napon meg otthagyhatom,de utana mar rendes munkaszerzodessel fogok dolgozni.

Ami annyit jelent,hogy a 3 honap probaido akkor is megvan de akkor mar nem lesz pofam lelepni ha megsem jonne be.

Ti mit tennetek ha ilyen szemelyiseguek lennetek mint en?

Szeptembertol egyetemre fogok jarni szoval kell a penz...

22/L


2018. júl. 9. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy nap után, biztos, hogy nem. Később esetleg, ha látom, hogy jó volt az első megérzés, de azt is inkább akkor, ha már tudom, hogy "merre tovább".
2018. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló típus vagyok, mint te - ha eleve jó fejként álltak hozzád, nyugodj meg, és próbáld meg. Ha esetleg nem is jön össze, akkor is jó tapasztalat.

Én is így kezdtem, nagyon furán tudok viselkedni első napokban, nem merek nyitni - aztán belerázódtam, és most már tök jól érzem magam. Leginkább abba gondoltam bele, hogy más munkahelyen is ez lesz, akkor inkább próbáljak meg az első mellett kitartani, mint hetente más munkahelyen lenni... amivel csak azt érem el, hogy aztán átadják egymás között a drótot, hogy megbízhatatlan vagyok és maradnék munka nélkül csórón idősebb koromra.

2018. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Maradtál?
2019. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!