Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy semmi...

Miért érzem azt hogy semmi értelme az életemnek? 22/L

Figyelt kérdés
Nincsenek céljaim nincsenek terveim nem tudom mit kezdjek magammal egyedül vagyok semmi értelme élnem ugy érzem.

2018. aug. 28. 13:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10

Mik a céljaid?

2018. aug. 28. 15:22
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogyhogy nincsenek valakinek céljai :)


Nekem ház, egy bájos lány, és 4 vagy 5 gyerek... Másnak is általában ez, vagy karrierépítés.

28/F

2018. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
58%

VAN EGY DOLOG, ami így elsőre hülyén fog hangzani, de nagyon egyszerű megcsinálni és működik.


Kezdj el egy napot úgy.... és csináld végig úgy, hogy ..... akivel csak találkozol, mindenkinek jót kívánsz: ..... Legyen szép a napod.... légy boldog,.... sikerüljenek a terveid... balesetmentesen juss oda, ahová mész,... csak légy kreatív :))) stb. stb...


MINDENKINEK valami jót kívánj, akivel találkozol, de olyan komoly szinten, hogy még a buszon ülőknek is, akik elmennek melletted :)))


CSINÁLD lehetőleg egész nap folyamatosan, de ha néha elfelejtkezel róla az nem baj, de mikor eszedbe jut ismét, akkor folytasd.


És még egy kiegészítő gondolat, mosolyogj amikor jót kívánsz, és egész nap gondolj jó dolgokra....., szeret, béke, boldogság, szerelem, finom étel, jó társaság, szeretkezés, játék stb. stb....


Egyebek :))))


Ami már elmúlt, ami már megtörtént, azt felejtsd el, azon már ne bosszankodj. Ha egy pohár leesett és eltörött, az már a múlt, azon kár pattogni, azon már NEM LEHET VÁLTOZTATNI, megtörtént- kész- el kell felejteni....... egy dolog van olyankor.... fel kell takarítani a törött üvegcserepeket és ki kell dobni, de ezt már VIDÁMAN KELL TENNI...... és az élet minden dolgához így kell hozzá állni :)))


Az a helyzet, hogy a világon senkit MÁST nem tudsz megváltoztatni, egyedül csak saját magadat :)))


Szüleid, barátodat, főnöködet, SZERELMEDET, ... stb. ..... senkit nem tudsz megváltoztatni, csak is magadat..... de a varázslat az, ha te megváltozol, akkor ők is megváltoznak :)))


A szeretet, a boldogság, az ÖNBIZALOM, ezek nem kívülről jönnek, hanem születésünk óta BENNÜNK VANNAK!


Ezt KÍVÜLRŐL nem kaphatjuk meg, de nem is kell megkapnunk, elégséges, ha újra megérezzük és megéljük a bennünk lévő "jót".


Épp tegnap gondolkoztam ezen a dolgon:


Ha valakinek nem vagyok jó úgy ahogyan vagyok, akkor csak annyi van, hogy nem Ő az ÉN emberem, és kész.


Mert hogy TE BEJÖSSZ-e valakinek, azon nem tudsz változtatni, akármit teszel is nem azon múlik.


És az a példa jutott az eszembe, hogy ha a világ legjobb néger kosárlabdázója elmegy a legjobb matematikusok bulijába, akkor valószínűleg nem fognak tudni mit kezdeni egymással..... pedig a kosaras is a világ legjobbja és a matematikusok is a világ legjobbjai.....


Tehát nem azon múlik, hogy TE MENNYIRE VAGY JÓ VAGY ROSSZ, hanem csak AZON, hogy össze illesz e a másik emberrel, a partnereddel vagy sem.


Most persze átlagos hétköznapi helyzetekre gondolok, DE...... MEKED Elég annyi tenned, hogy KEDVES VAGY, szépen beszélsz, s nem szitkozódol.


Aki a te kedvességedre nem kedvességgel válaszol, legyen az bárki is, hanem elutasító, lekezelő, bántó stb... módon, akkor HA TUDSZ :)))))

Te maradj továbbra is kedves vele, DE KERÜLD EL a társaságát, (ha teheted)


Szóval, az ÖNBIZALOM TUDÁSA is BENNED VAN :))))


Just feel it .... :)))

2018. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!