Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van sokáig élni ha...

Mi értelme van sokáig élni ha gyorsan vége a fiatalkornak?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy az emberek csak nagyon rövid lehetnek fiatalok , én 22 vagyok de már nem vagyok fiatal.Egyszerűen nagyon hamar elmúlt a fiatalságom pedig nemrég még kisgyerek voltam most meg!Tükörbe se nézek inkább!Mi értelme van 100 évig élni ilyen sokat öregen?Inkább a fiatalságunk lehetne hosszabb.Már komolyan azt gondolom hogy az emberi élet értelme a szaporodás és nem különb az egyszerűbb állatoknál.Sokszor sírva nézegetem a 13-15 éves kori képeimet hogy jéé de fiatal voltam és sajnos ilyen már nem lehetek.Az öregeknek is annyi betegségük van.Szörnyű belegondolni hogy csak egyre öregebb leszek meg egyre rosszabb lesz.

#öregség #elmúló fiatalság #nincs értelme élni
2018. okt. 12. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
59%
Keress fel egy agyturkászt!
2018. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Kösz de nem.
2018. okt. 12. 09:29
 3/76 anonim ***** válasza:
71%
22 évesen nem vagy fiatal? :D Tényleg van valami gond a fejedben. Lassan 40 leszek, és nem érzem magam idősnek, inkább fiatalnak, és nincs semmi betegségem. Szóval bőven vannak még szép évek előtted is. De szüleim, akik 60 körüliek, is élvezik az életet, semmi bajuk, jól néznek ki.
2018. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
58%
"én 22 vagyok de már nem vagyok fiatal" - Akkor én mi vagyok lassan 34 évesen? Mert öregnek vagy középkorúnak még nem érzem magam. :-)
2018. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

#3

Gondolom már te is ráncos vagy meg ilyenek.Nekem a fiatalság lényege az ARC , annak kéne fiatalosnak maradnia.

2018. okt. 12. 09:43
 6/76 anonim ***** válasza:
83%
5: Nem vagyok ráncos :D Miért lenne egy harmincas ember ráncos??? :D Nem 60 éves vagyok. Egyébként meg a boldogság nem azon múlik, hogy van-e ráncod.
2018. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:

#6

Azon múlik hogy elégedett vagy e az arcoddal.Apámnak 30 valahány évesen már ráncos volt a homloka.

2018. okt. 12. 09:55
 8/76 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Nem tudom, egyetemista vagy e vagy dolgozol, de például én nem sírom vissza a gimnáziumi éveket. Hogy miért? Mert akkor kb abból állt a napom, hogy bent voltam az iskolában aztán hazamentem, tanultam és max teljesítményt igyekeztem nyújtani, hogy bekerüljek az egyetemre... ráadásul sok mindent nem volt szabad,, függtem a szüleimtől.


Egyetem alatt már annyival jobb volt, hogy, ha nem volt kedvem, nem mentem be az órára, ráadásul már nem tartoztam számadással a szülőmnek, hogy hova megyek, de a sok tanulás ott is meg volt.


Most 28 évesen abból áll a kötelességem, hogy naponta eltöltök 9 órát a munkahelyen. Utána hazaérek és azt teszek amit akarok. Rengeteg programra elmehetek, a hétvégéim szabadok, nincs az, hoigy tanulnom, hajtanom kell. Szerintem minél több idő telt el és haladtama függetlenségem felé annál jobban éreztem magam a bőrömben.


Szóval abba gondolj bele, mi az, amit a 13-15 éves éned nem tehetett meg, de a 22 éves éned igen.


Abba is gondolj bele, hogy még most is fiatal vagy, elvégre nem okoz nehézséget például a wc-re menés, a járás, nincsenek állandó fájdalmaid.


Én 28 évesen nem tartom magam öregnek - képes vagyok arra, amire egy fiatal, mivel hát fiatal is vagyok :) Aminek még tartom magam; szerencsésnek, mert tető van a fejem felett, lehetőségem van enni, nem vagyok beteg, nincsenek anyagi gondjaim, nincs egy alkoholista párom aki ver, nincs egy beteg gyerekem akinek hónapjai vannak hátra. Szóval ebbe belegondolva az időszak, hogy majd egyszer már képtelen leszek segítség nélkül tenni a dolgaim és minden bajom lesz nem is szokott elém jönni.


22 évesen fiatal vagy, használd ki, érezd magad szerencsésnek, keress hobbit, aranyozd be apróságokkal a napod; pozitív hozzáállással Te is rájössz, hogy még csak most kezdődik az életed :)

2018. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
63%

Na most lett elegem az ilyen szánalmas és nyavalygó szösszenetekből!


Jelentkezz a katonaságba és megtanulod értékelni amit az élet még adhat(ott volna).

Tudod mennyien halnak meg fiatalon?

És a fiatal szó a huszonévesekre is jellemző ám.35 éves vagyok de nem érzem magam öregnek.Igaz fiatalabbnak nézek ki a koromnál de 50 meg 60 évesen sem fogom magam öregnek érezni


Ha kiégtél, vagy van valami elmebajod,annak köze nincs a korodhoz.

2018. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:

"Apámnak 30 valahány évesen már ráncos volt a homloka." - Az az apád, más meg más, genetika, meg egyebek, a dohányzás és az alkohol is öregít, de nem mindenki fogyaszt annyi alkoholt és nem mindenki dohányzik.

34 éves leszek lassan, de rendszerint 30 alá tippelnek, volt, aki 10 évvel fiatalabbnak mondott volna, és csodálkozott, mikor kiderült, hogy már elmúltam 30.

2018. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!