Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van sokáig élni ha...

Mi értelme van sokáig élni ha gyorsan vége a fiatalkornak?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy az emberek csak nagyon rövid lehetnek fiatalok , én 22 vagyok de már nem vagyok fiatal.Egyszerűen nagyon hamar elmúlt a fiatalságom pedig nemrég még kisgyerek voltam most meg!Tükörbe se nézek inkább!Mi értelme van 100 évig élni ilyen sokat öregen?Inkább a fiatalságunk lehetne hosszabb.Már komolyan azt gondolom hogy az emberi élet értelme a szaporodás és nem különb az egyszerűbb állatoknál.Sokszor sírva nézegetem a 13-15 éves kori képeimet hogy jéé de fiatal voltam és sajnos ilyen már nem lehetek.Az öregeknek is annyi betegségük van.Szörnyű belegondolni hogy csak egyre öregebb leszek meg egyre rosszabb lesz.

#öregség #elmúló fiatalság #nincs értelme élni
2018. okt. 12. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sok afrikai éhező,szomjazó, beteg,megerőszakolt,megbénított és megölt gyerek,fiatal és felnőtt örülne ha csak ennyi lenne a problémája.Hogy csak egy példát mondjak.

Tudod mit,utazz el Kongóba és tölts el ott egy hónapot.Mondjuk téged valószínűleg rövid idön belül kinyírna egy betegség vagy valaki akinek nem tetszik a képed.

2018. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:

#40

Én legszívesebben 15 körülinek szeretnék kinézni és még sokáig annyinak.De ez ugye tiltott a természet törvényei miatt.

2018. okt. 12. 13:16
 43/76 Miss Endzsi ***** válasza:
60%
De akkor miért parázol? Törődsz magaddal sokáig maradhatsz fiatalos. Ahhoz viszont nem szabad stresszelni ennyit.
2018. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:

Kérdező, 34 éves leszek kevesebb, mint egy hónap múlva, de sokkal szebb az arcbőröm, mint tiniként volt, soha nem akarnám vissza azt az arcot, mert kb. azt hitték rólam, hogy himlős vagyok, annyira csúnya volt, ráadásul nekem olyan a bőröm, hogy nem csak csúnya a pattanás, hanem begyullad, viszket, mint hogyha allergiás lenne, és fáj. Sajnos ez mai napig megmaradt, de a pattanások jelentősen csökkentek legalább. Hidd el, nem akarod te az én kamaszkori bőrömet, még akkor sem, ha mást mondasz. Rendszeresen 5-10 évvel fiatalabbnak néznek, ráncaim max. nagyon picik vannak, ha vannak egyáltalán.

Ne haragudj, nem akarok gyereknek kinézni, de ha te igen, az a te magánügyed, én jól érzem magam a jelenlegi bőrömben. Szeretnék olyan fitt lenni 48 éves koromban, mint Maráz Zsuzsi, és olyan energikus 70-es lenni, mint Tina Turner. Hogy nem lesz bababőröm? Hát aztán?

2018. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:

#43

Mert nem annyinak nézek ki amennyinek szeretnék.Amikor kisebb voltam akkor meg volt olyan hogy azért voltam mérges mert kisfiúnak mondtak.De ma már rájöttem hogy a lényeg az ember életében az arca annak kéne fiatalabbnak maradnia , a többi nem számít.

2018. okt. 12. 13:34
 46/76 anonim ***** válasza:

"a lényeg az ember életében az arca annak kéne fiatalabbnak maradnia , a többi nem számít."


Értem, ezek szerint neked nem számítana, ha rákban haldokolnál, csak az arcod látsszon fiatalnak. Neked tényleg pszichológusra van szükséged.

2018. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:

#46

Félreérted.A betegségek is számítanak de az arc az nagyon fontos hogy ne legyen öreges.

2018. okt. 12. 13:41
 48/76 anonim ***** válasza:
43%

Tehát a kérdés arról szól, hogy mi értelme élni, ha öregedsz és 22 évesen már egy matuzsálem vagy és ez csak osszabb lesz - de csak az arcbőrre érted... mert apád ráncos volt már nem tudom hány évesen és Neked is öreges az arcod... és ebből összegezve a bajod, hogy csak szeretnél úgy kinézni mint 13-15 évesen és fáj Nelked hogy nem úgy nézel ki. És mivelé nem kaphatod vissza az arcod akkori kinézetét ezért már nem is látod értelmét az életednek.


Hány éves kortól számít az ember már nem fiatalnak, hanem idősnek?

2018. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy én 28 éves vagyok és az azcom miatt 14 évesnek néznek engem :D A dihányboltokban elkérik a személyimet és utána hozzáteszik hogy 14-nek nézek ki, múltkor voltam EKG-n és az orvos is mondta hogy 14 évesnek nézek ki :D és mindannyian azt mondták hogy mert oplyan kis fiatalos arcom van. :)
2018. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

#49

Aha persze.Jó vicc.

2018. okt. 12. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!