Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van sokáig élni ha...

Mi értelme van sokáig élni ha gyorsan vége a fiatalkornak?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy az emberek csak nagyon rövid lehetnek fiatalok , én 22 vagyok de már nem vagyok fiatal.Egyszerűen nagyon hamar elmúlt a fiatalságom pedig nemrég még kisgyerek voltam most meg!Tükörbe se nézek inkább!Mi értelme van 100 évig élni ilyen sokat öregen?Inkább a fiatalságunk lehetne hosszabb.Már komolyan azt gondolom hogy az emberi élet értelme a szaporodás és nem különb az egyszerűbb állatoknál.Sokszor sírva nézegetem a 13-15 éves kori képeimet hogy jéé de fiatal voltam és sajnos ilyen már nem lehetek.Az öregeknek is annyi betegségük van.Szörnyű belegondolni hogy csak egyre öregebb leszek meg egyre rosszabb lesz.

#öregség #elmúló fiatalság #nincs értelme élni
2018. okt. 12. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 70/70


Amúgy vicces mert nekem lehet hogy raknak fel fogszabályozót nemsokára ami még dob a tinis imidzsen :D


Bár lehet, hogy az már csak a 29. születésnapomra marad, és leszek kinézetre egy 14 év körüli fogszabályozós tini :D

2018. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 A kérdező kommentje:

#71

Lehet te még 50 évesen is 14 évesnek fogod magad érezni.XD

2018. okt. 12. 15:50
 73/76 anonim ***** válasza:
76%
kérdező, viszont reméljük Te 50 éves korodra meggyógyulsz mentálisan ;)
2018. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 A kérdező kommentje:

#73

Remélem te is vagy különben egész életedben 14 évesnek hiszed magad.Irány mindkettőnknek a doki.

2018. okt. 12. 15:55
 75/76 anonim ***** válasza:
51%
Nem olvastam el a hozzászólásokat, de az emberiség tényleg hülyén él, pont fordítva mint az állatok. Hajtás egy életen át, hogy legyen kocsid, lakás vagy ház. Mire összejön vén troggyok leszünk. Ha a középkort vesszük akkor nem vagy fiatal, de ma már kitolódott az átlag életkor..
2018. okt. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak, akik csak hajtanak, és nem élnek, ez tény, de azért nem mindenki így él. Nekem a hajtás mellett van életem is, és élvezem, és nem akarok felnőttként gyereknek kinézni, mint a kérdező, aki lehet, hogy csak provokál, de engem nem tud felhúzni, mert nekem jó így az életem, ahogy van, ha más hülye, az nem zavar, amíg engem nem érint személyesen a dolog. :-)
2018. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!