Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van sokáig élni ha...

Mi értelme van sokáig élni ha gyorsan vége a fiatalkornak?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy az emberek csak nagyon rövid lehetnek fiatalok , én 22 vagyok de már nem vagyok fiatal.Egyszerűen nagyon hamar elmúlt a fiatalságom pedig nemrég még kisgyerek voltam most meg!Tükörbe se nézek inkább!Mi értelme van 100 évig élni ilyen sokat öregen?Inkább a fiatalságunk lehetne hosszabb.Már komolyan azt gondolom hogy az emberi élet értelme a szaporodás és nem különb az egyszerűbb állatoknál.Sokszor sírva nézegetem a 13-15 éves kori képeimet hogy jéé de fiatal voltam és sajnos ilyen már nem lehetek.Az öregeknek is annyi betegségük van.Szörnyű belegondolni hogy csak egyre öregebb leszek meg egyre rosszabb lesz.

#öregség #elmúló fiatalság #nincs értelme élni
2018. okt. 12. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
60%
Remélem, nincs olyan hülye, aki kiadja neked az adatait ...
2018. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
60%

A kérdező kommentje:


#58


Én meg mondtam hogy nem hiszem el hogy 15 évvel fiatalabbnak néztek ki.Csak akkor hiszem el ha privátban megadjátok a facebook cimetek.és akkor majd eldöntöm.


***


Sztem valami kiéhezett vén kan lehet aki várja butuska lányok képeit amire jól kiverheti a ...


nem hiszem hogy egy értelmes 22 éves komoly jelleggel kiírjon egy kérdést és az előző 6 oldalban látható stílusban reagáljon. Vagy szellemileg problémás a kedves kérdező vagy egy kiéhezett középkorú vagy vén kan :D


***


Kedves kérdező, majd küldök Neked képet, ha küldtél nekem egy dokumentumot amiben pszichiáter igazolja, hogy épp elméjű vagy :D Ja., akkor sem, bocsánat, vadidegeneknek nem küldözgetem el a képeimet :D

2018. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

#63

Akkor ne küldjél engem nem érdekel.De akkor se fogom elhinni hogy 28 évesen 13-14 évesnek nézel ki.Kit érdekel a képed.Azért se hiszem el mert te sokkal idősebb vagy nálam és akkor hogyan nézhetsz ki tizenéves kisgyereknek?Sehogy!!!!!!!!!

2018. okt. 12. 14:30
 64/76 A kérdező kommentje:

#63

Te csak beakartál csapni hogy biztos irigy leszek rád de nem sikerült.Nem hiszek el belőle semmit mert nem vagyok olyan buta hogy elhiggyem.

2018. okt. 12. 14:44
 65/76 A kérdező kommentje:

*nem #63 hanem #62

(Elirtam)

2018. okt. 12. 14:45
 66/76 anonim ***** válasza:
60%

Azt hiszel amit akarsz.Attól,hogy te nem érzed jól magad a bőrödben más még érezheti jól magát 60évesen is :-)

Neked inkább belső gondjaid vannak,azokat kellene megoldanod.Lehet felháborodsz rajta,de egy szakember tudna segíteni helyretenni a dolgokat magadban.Pl.egy mentálhigiénés szakember.Nem szégyen elmenni ilyen helyekre,ha valakinek gondjai vannak.Kifejezetten sokat segít.Sokan járnak olyanok is akikről nem gondolná senki pl.orvosok,sikeres emberek.

2018. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ásd meg a sírodat.Nincs tovàbb.

22 évet élt, tűrhető arcbőrrel,kopasz apja és anyja gyászolja fiukat aki tragikus ostobaságban elhunyt.

2018. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 A kérdező kommentje:

#66

Jó lenne ha valaki segítene , mindig rettegek ettől az öregedéstől.Ha elmennék szakemberhez hátha nem segítene a félelmemen.

2018. okt. 12. 15:26
 69/76 A kérdező kommentje:

#68

Elirtam az akartam irni hogy hátha segitene

2018. okt. 12. 15:27
 70/76 anonim ***** válasza:
Figyi, rakass fel fogszabályzót, hátha fiatalabbnak néznek. :-D
2018. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!