Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belegondoltok abba, hogy...

Belegondoltok abba, hogy lányként/nőként milyen rossz lehet mikor tetszik valaki de nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Már modern világ van, elvileg kezdeményezhet a lány is, de kb sosem fog mert ez valamikor még sokat rontott a megítélésén..

Szo, úgy tengeted a napjaidat, hogy csak kerülgeted a forró kását..

A fiúknak meg küzdeni, próbálkozni kell, ez sem mindig boldog állapot de az előbbi is jó gázos..


Véleményt ide!


25F


2019. jan. 4. 23:12
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
14%
Te meg még nagyobbat érdemelnél amilyen hülye vagy. Bár nem te tehetsz róla ha ez vigasztal. Na menjél aludni agyilag látszik 0 vagy már, ne itt spammeld a hülyeségeidet. Jó éjszakát mindenkinek :)
2019. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
77%

Remélem, sosem fogunk találkozni a valóságban. Bár, szerintem egyből megismernélek a szexista felfogásodról, alacsony IQ-ról.


Ja, és neked nincsenek barátaid nem nekem. Nem is kérdés, hogy miért. :)

2019. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 Miss Endzsi ***** válasza:
92%
Kedves 44%-os 17 éves koromban pont egy ugyanilyen barátom volt, mint te. Örökké velem akar lenni, tervezi az esküvőt. Szűz-szűzzel játszik együtt. És hiába voltam még nála is introvertáltabb, magányos, nem éreztem jól magam mellette. Nem töltött fel, ugyanott álltam önbizalmilag, mindennel. Nem passzoltunk a szexben sem. Egy év után el is hagytam, pedig hónapokig mondta, hogy ő öngyilkos lesz, ha elhagyom, meg soha nem talál majd mást. Én is csak egy kedves, aranyos, szeretnivaló, naív kislány voltam. Ez nem garancia rá, hogy majd veled marad. A külsődről beszéltél, hogy nem előnyös, a belsőd meg rohad.
2019. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
Ja, és kívánom neked, hogy egyszer az életben vegyél be fél extazy-t, vagy egy db LSD-t. Hátha megjönne az eszed, ezen már rontani úgysem lehetne.
2019. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, ez a másik, azt hiszem nekem már az a csalódás se kell hogy öngyilkos legyek (most örülhettek) mert nekem esélyem sincs arra a csalódásra. Egyébként én szerintem a testi közelségekhez egy fél évet KB én is várnék, pont azért hogy ne legyen az hogy olyannal veszítsük el akivel nem passzolunk. épp ezért szeretnék egy tökéletes lányt találni, de eddig KB senki se vette a fáradtságot hogy megismerjen. Aki eddig megismert az a végén csak jót mondott rólam, de ezekkel mind mit érek, ha már nem tudok mit kitalálni arra hogy hol találjak meg egy ilyen lányt? GYK-n elvileg sok ilyen lány van, mégsem sikertül egyel se beszélni eddig.
2019. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A legtöbb tinilányban is dúlnak a hormonok, nem csak a fiúkban. Ők is ki akarják próbálni a dolgot. Mit csinálsz, amikor fél évet együtt vagytok, lefekszetek, majd a lány azt mondja, nem illetek össze szexuális téren és elhagy fél év múlva? Soha többet nem próbálkozol másnál?
2019. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
26%
ilyen csalódás után nem mernék már próbálkozni.. nyugi az ilyen dongokról is lenne szó ha velem lenne valaki. mert hát aki mondjuk ilyen dolgok miatt hagyna el mert még nem vagyok tapasztal szex terén meg ilyenek, na az meg engem nem érdemel meg. Tudom hogy nem érek fel a macsó hülyegyerekekkel sőt.. De azért bennem több szeretet van... vagyis lenne ha lenne kinek adni belőle.
2019. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ez nem a tapasztalatról szól. Mármint, hogy összeilletek-e szexuális téren, az se biztos, hogy fizikailag összeillik a nemiszervetek.
2019. jan. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyáltalán nem a szex a lényeg. persze az is.. De hát na, lehet mást is csinálni. Nekem a szeretet lenne a lényeg első sorba, utána meg minden a maga idejébe.

Még ha ilyen történne akkor se hagynék el senkit e-miatt..

2019. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Keress vallásos, introvertált asszexuálist. Talán ez a trió megfelelő lesz.
2019. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!