Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belegondoltok abba, hogy...

Belegondoltok abba, hogy lányként/nőként milyen rossz lehet mikor tetszik valaki de nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Már modern világ van, elvileg kezdeményezhet a lány is, de kb sosem fog mert ez valamikor még sokat rontott a megítélésén..

Szo, úgy tengeted a napjaidat, hogy csak kerülgeted a forró kását..

A fiúknak meg küzdeni, próbálkozni kell, ez sem mindig boldog állapot de az előbbi is jó gázos..


Véleményt ide!


25F


2019. jan. 4. 23:12
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
38%

Nem érted.

A sz_xhez 2 ember kell. A hagyományoshoz 1 nő és 1 férfi. Ha mindkettő 14 éves, és d_gnak, akkor a lány máris ribizli, a fiú meg menő csávó. EZ undorító.

2019. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
86%

44%-os ilyen már csak a muszlimoknál, esetleg a vallásos zsidóknál, szektás keresztényeknél létezik, hogy szűz szűzzel.

Csak szóltam.

2019. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
16%
Igen ilyen fiatalon el is itélem. és tudod miért? mert ilyen fiatalon a srác sose gondolja komolyan, a lány sérül belőle. Ezért itélem el ezt. Viszont nehogy azt hidd hogy olyan szinten itélem el hogy én se feküdnék le a barátnőmmel :D Ha 14 éves lenne a barátnőm és tutira szeret normális akkor nehogy azt hidd hogy megtartanám idejével a 2 méteres távolságot. Csak legyen biztos benne hogy kit akar és ennyi.
2019. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
95%

"A hagyományoshoz 1 nő és 1 férfi. Ha mindkettő 14 éves, és d_gnak, akkor a lány máris ribizli, a fiú meg menő csávó."


Nyugi, az én szememben mindkettő ribizli.

2019. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
0%
12-es sajnos ez az én bajom is. Viszont én nem fogok olyan lánykával együtt lenni aki már össze vissza volt mindenkivel. Az ilyen tipikus ribi stílus nekem nem jött be soha és nem is fog.
2019. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

meglepődtök de én támogatom a szűz-szűz srácot is meg a kettős mérce ellenző lányt is..


szerintem nem érheti szitokszó azokat a (hit)közösségeket ahol ezek a hagyományok még nem halottak..szóval nem kell a "szektás" szó a keresztény elé kedves egyik válaszoló..maradj tisztelettel! az életet mindenki máshogy játssza és sosincs igaza senkinek..


másik..valóban gusztustalan ugyanazért ítélni és isteníteni két azonos múltú embert..együtt ítélni őket már vmivel jobb de mégis az elkerülés elve az érettebb dolog ha nem jön be az a döntése valakinek


szo, béke..

2019. jan. 5. 00:11
 17/60 anonim ***** válasza:
13%

:)

Egyébként ha bírnám házasságig akkor szinte 100% hogy keresztény lány kéne, a keresztény lányok általába nagyon okosak!

2019. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
62%

Tehát 44%-os, ha SZERINTED normális a lány, és szeret, és 14 évesen lefekszik veled, akkor nem ribizli.


De ha szakít veled, és mással is lefekszik utána, akkor ribizli.


És az ilyeneknek is van 1 db szavazati joga. Pfejj. :)

2019. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
97%

"Egyébként ha bírnám házasságig akkor szinte 100% hogy keresztény lány kéne"


Szóval "HA" bírnád házasságig.


Jól van, sok mesét hallottunk már ilyen emberekről. Na ők voltak az elsők, akik egyetem idején az első szembejövő lánnyal lefeküdtek, mert megvolt rá a lehetőség. Most nincs lehetőséged, ezért bebújsz egy erkölcscsősz álca mögé, eljátszod a nagy keresztény cölibátust. Nem vagy te igazán vallásos.

2019. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem igen, mert én az elején tisztáznám hogy én egy életre szeretnék vele lenni, és ha belemegy és elhagy akkor hazudott. Csak akkor mennék bele ha elég ideje ismerjük egymást és biztos abba hogy mit akar. lehet nektek más a gondolkodásotok és a vágyatok, de nekem ez fogadjátok el, vagy pfejjegj otthon magadba, nem érdekel :) Mindenkinek más, tudjátok ;)
2019. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!