Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belegondoltok abba, hogy...

Belegondoltok abba, hogy lányként/nőként milyen rossz lehet mikor tetszik valaki de nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Már modern világ van, elvileg kezdeményezhet a lány is, de kb sosem fog mert ez valamikor még sokat rontott a megítélésén..

Szo, úgy tengeted a napjaidat, hogy csak kerülgeted a forró kását..

A fiúknak meg küzdeni, próbálkozni kell, ez sem mindig boldog állapot de az előbbi is jó gázos..


Véleményt ide!


25F


2019. jan. 4. 23:12
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
19%
igen, pont elkezdenék verni egy lányt, főleg akit szeretek, igaz? Te tényleg nagyon gyökér vagy!
2019. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
78%
A lány nem tudhatja, hogy 1-3-5-7 év kapcsolat után vernéd-e vagy sem. Nyilván nem mondanád ezt el előre.
2019. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
13%
Tudom ez furán hangzik, de ha megcsalna egy életre gyűlölném, de ha ez történne akkor is max egy pofon lenne. Szerintem külső alapján nem mondanád el rólam, hogy milyen szarul érzem magam ha csak hallok is olyanról hogy megerőszakolnak/bántanak egy nőt. Ezt gyűlölöm. Sose vernék meg egy nőt se.
2019. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
78%

Max 1 pofon? Igen, így szoktak kezdődni a sztorik.


-Halló NANE?

-Halló, tessék.

-Bántott a férjem.

-Itt van xy anyaotthon, tessék jönni, segítünk!

-De csak egy pofont adott. Mégsem baj. Viszlát!

2019. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
13%
Ha megcsal akkor kap max egy pofont ahogy elmondtam, értetlen hülye. ha pedig ezt tenné az a pofon azt jelenti hogy az életbe ne lássalak többet ;)
2019. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
80%

Tehát megengedettnek tartod a nők fizikai bántalmazását. Nem. Ne próbáld megmagyarázni, hogy az csak egy pofon. Mert az is már bántalmazás. Kifejezed vele, hogy te vagy az úr a háznál.

Pfejj.

2019. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
13%
Az úr a háznál? Te öcsém még ekkorra agyilag 0 szinten lévő, értetlen buta hatökör embert még nem láttam! Azt mondtam HA MEGCSAL akkor kapna egy pofont AMIT MEGÉRDEMEL HA megcsalt. Utána pedig ő már nem lenne a háznál, soha. Vagy felfogod vagy nem, szia. Ha nem értetted meg, akkor ma is hülyén fekszel le aludni.
2019. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
81%

Nincs olyan helyzet, amikor MEGÉRDEMELNE egy nő bármilyen bántalmazást is.

Buta vagy nagyon.

2019. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha rbanc lesz belőle, nem érdemel meg egyetlen pofont? Te tudod. Szia :)
2019. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem érdemel meg. Te érdemelsz meg ezekért minimum egy hátbaveregetést egy péklapáttal.
2019. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!