Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 éve edzek, most kellett...

3 éve edzek, most kellett tartanom meló miatt egy hetes pihenőt, de úgy érzem összeesetem, kisebb lettem Mit szedjek?

Figyelt kérdés
Igaz ezen a héten enni se volt időm, lehet az is plusz hozzátesz, hogy összeestem, fehérjét se ittam, most teljesen el vagyok keseredve, nem akkora a karom amekkora szokott lenni, full vékony lettem. Oké lehet nem vagyok bedurranva azért érzem ezt de tök rossz? Ha lesznek még ilyen kihagyasaim hogy tartsam magam szinten?

2018. júl. 31. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj a megfelelő tápérték bevitelre, ilyenkor is legyen meg a szükséges fehérje mennyiség.

A BCAA egyik leghasznosabb tulajdonsága, hogy gátolja az izombomlást, úgyhogy azt mindenképpen javaslom, az ára sem fog csődbe vinni, én a full force bcaa-ját iszom, 3600 forint 350 gramm, napi 10 gramm az ajánlott bevitel. Mellesleg az íze sem rossz, behűtve pedig még jól is esik. :)

2018. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Naposim, 70-80mg/nap. 💪
2018. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Pont,mint az anorexiás ribik a fogyókúra rovatban, amikor azon izgulnak,hogy egy szem dió helyett kettőt ettek. 👏
2018. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, az ide írogatók jelentős része hasonlóan súlyos mentális problémákkal küzd...
2018. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bcaa lol... első, te is a fosbuilder.hu-ról szedted a tudásod mi? :D Mert az alap fehérjében nincs bcaa mi... ami még a fagyasztott pizzában is valósabb fehérje mint a por alapú :D
2018. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mit szedjek?"


Nyugtatót more, mert nem estél össze.

2018. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!