Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen mit kellett volna...

24 évesen mit kellett volna elérnem az életben, hol kellene tartanom?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es te semmit nem tettel a fa..a kis jovodert mert mindent a hapsidnak koszonhetsz. Nem hinnem hogy egyutt ertetek el, max annyit segitettel hogy tamogattad es a penzebol rendezgetted a dokgokat. De valoszinuleg o vette a hazat, a ket kocsit es a ket gyermeket illetve teged is o tart el. Ennyi idosen nemhinnem hogy tul nagy munkatapasztalatod lenne,plane ha a sulit otthagytad mit ertel el? Nem sok mindent. Ne vazolj fel olyat amit nem magad ertel el hanem valaki alad rakta, nem minden no ilyen mint te es ez nem mindenkinek elerheto, illetve sokan nem elnenek vele hogy mas tartsa el. Ha meg elhagy akkor mehetsz az utra 2 kolyokkel, okos meglatas.


Kerdezo erre nincs megszabott dolog es nincs hatarido. Ne legyel eletkeptelen,legyenek celjaid amit meg is valositasz vahy torekedsz ra, sose add fel es bizz a legjobbakban, tanulj menj dolgozni es feljebb jutsz. Tuzz ki egy celt amit mindig el kell erned es ez motivaljon. Fiatal vagy elotted az elet es ha tanulsz akkor csak okosabb lehetsz es csak feljebb kerulhetsz.

2019. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De szerintem kezdd el,mellette akar dolgozhatsz is.
2019. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy mit szeretnél elérni?
2019. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

Nekem van egy diplomám. (Büfészakos, kegyelemkettes, végig utáltam, semmit nem lehet kezdeni vele.) Most egy másik szakon vagyok, amit szintén utálok. Reggel megyek vizsgázni, semmit nem tudok.


Egyébként sehol nem tartok.


24/F

2019. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

4 vagyok. Gondoltam hogy nem fog tetszeni amit írtam😂. Nem nem a férjem tart el. És pénze sem volt egy kocsija. Akkor még az anyjánál lakott csak úgymond külön lakrészbe. Akkor költöztünk el mielőtt született a kislányom.

Jó munkahelyem volt nem azt mondtam hogy hű de sok tapasztalatom van de sokat dolgoztam reggeltől estig. És nem As férjem tart ki jó pénzt kapok. Így ahhoz nem kell nyúlnunk a férjem fizetéséről is egy kicsit tudunk félrepakolni. Így lett minden. De nyugodtan rosszindulatúskodjatok.

A kérdező helyébe pedig nyugodtan kezd el az egyetemet én is nagyon szerettem volna végigjárni csak ami engem érdekel az nincs levelezőn így meg már nem tehetem meg hogy elmegyek a két gyerek mellett. Na meg akkor pláne megszokják 😁

Amúgy ami "ilyen" ajándék pénz volt az az ami az esküvőn összegyűjt. Az ment a házba 1,5 M Ft.

Elismerem annyival könnyebb volt a helyzet hogy anyós házát vettük meg. Mert így 2 részletben kifizettük, de az a mocskolodás hogy jó kolbászba ültem és hasonlók hát csak titeket minősítenek

2019. febr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!