Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy hogy egy...

Csak nekem tűnik úgy hogy egy felnőttnek alig van szabadideje?

Figyelt kérdés

Épp nézegettem a régi általános sulis órarendemet és látom hogy szinte végig 5 óráim voltak az az 12:35ig tartottak. Ezen az oldalon olvastam hogy egy felnőtt ember a nap nagy részét a munkahelyen tölti. Ez most tényleg igaz ?? A legtöbben azt irták hogy 8,5 órát dolgoznak ami jóval több mint amit iskolában kellett tölteni.

Sőt ha hozzátesszük hogy korán sötétedik + fáradt az ember a munka után akkor az egész nap ,napjai mennek a levesbe. Ennek így semmi értelme ennek az életnek. Miért ilyen rossz felnőttnek lenni?



2019. febr. 4. 14:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, tudjuk hogy a heti 3-4 szabadnap egyenlő a nullával. Már párszor levezetted.
2019. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

#41

A szabadnapokkal semmi baj de a 8-10-12 órás munkákkal annál inkább probléma.

2019. febr. 5. 13:13
 43/45 anonim ***** válasza:
Szóval nem szeretsz dolgozni. Értettük. Akkor ne menj be 8-10-12 órára, hanem ülj otthon.
2019. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Senki se szeret dolgozni.

Nekem nyűg, vállalom, csak hobbikból, elvonultan élésből nem lehet megélni.

Ezért inkább elmegyek dolgozni.

Nem mondom,hogy szó nélkül, érző lény vagyok, akinek néha fáj ez-az.

2019. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

#43

5-6 órás munkahelyet szeretnék.

2019. febr. 5. 13:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!