Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nagyobb ünnep a nőnap...

Miért nagyobb ünnep a nőnap mint a ferfinap?

Figyelt kérdés

November 19 a ferfinap, ezt tudjuk ugye? De a női napot azt mindenki tudja és ünnepli és virág csoki minden szar...

Ha egyenjogúság van akkor miért van ez? Vagy csak a negatív dolgokban van tényleg egyenjogúság?


2019. márc. 8. 09:26
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
24%
Férfi vagyok, nem érdekel a férfi nap, nőnapra pedig vettem 2 db 200 ft-os csokoládét a kollegináknak, ők is örültek neki, részemről is kedves gesztus volt és földhöz sem vágott anyagilag. Nem kevésbé nagyobb baromság, mint a Valentin-nap, Húsvét, Halloween (tudom, külföldi ünnep, de itthon is nagy a marketing).
2019. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
30%

Nem kommunista ünnep nyugaton is ünneplik, ott is régi szokás.

Amerikában meg semmit sem vesznek fel ami komcsi eredetű

2019. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
40%
Mert ÜNNEPELTETIK magukat.Próbáld meg nem köszönteni anyád vagy a nőd,rögtön sárkánymódba váltanak.
2019. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
14. Csak nem fájó pontra tapintottam hogy a kisfiúzással tudsz csak jönni.... Tipikus...
2019. márc. 8. 10:39
 15/56 anonim ***** válasza:
56%

A kedves 6os válaszoló még olvasni se tud tán? Azzal kezdtem, hogy nő vagyok. És nem tartom a nőket többre a férfiaknál. Emberek vagyunk, és nem a nemünk hanem a tetteink, személyiségünk határozza meg az értékünk. Ahogy előttem is említettek pár másik ünnepet, nos egyetértek. A Valentin nap baromság. Ha valakit szeretünk azt 0/24ben tesszük jó esetben. A halloween egy újabb ok a partira és ivásra. A gyerekek cukorka gyűjtögető játéka viszont aranyos. Anyák és apák napja - ez nem rossz dolog, ha mindkét nap egyenlő súlyú lenne. És csak akkor kéne adott családnak ünnepelni, ha arra érdemesek a szülők. Gyereket nemzeti és szülni könnyű. Rendesen nevelni sokkal nehezebb - ha valakinek sikerül, na az megér egy kis megemlékezést a gyerek részéről.

Azért legalább látom, hogy a válaszolók közt akad értelmes ember is, ennek örülök. Eléggé inog a hitem az emberiségben...

2019. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
30%
Itt nem én szenvedek, hanem te, neked fájópont. Hát szenvedj csak. :) Idiot.
2019. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
71%

Lány vagyok, de nekem is kellemetlen, mikor ilyen kis virágokat meg csokikat kapok. Én nem sértődnék meg, ha nem köszöntenének fel nőnap alkalmából, őszintén szólva az ilyen ünnepeket soha nem is tudtam, mikor vannak, csak onnan tudtam most is egy héttel előre, mert a férfi ismerőseim már egy hete mondogatták, hogy előre is boldog nőnapot xd

Szerintem úgy lenne fair, ha vagy a férfinapot is ugyanígy megünnepelnénk, vagy egyiket sem.

2019. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
33%
Femifruskák ünnepe
2019. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
77%

A 17es leírta. Aki van elég értelmes hozzá hogy bírja a kritikát, és átlássa az egészet, az egyetért. Akinek sérti az önérzetét, mert nem látja be, hogy a túlbonyolított és felmagasztalt csúcs faj se különb alapjaiban a többi fajhoz képest, na ők jól fel lesznek háborodva. De ez is csak az állítás igazságát igazolja x)


17es, szép volt!

2019. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
35%
Oh és még valami! Minden kedves Zoltánnak boldog névnapot! (mert hogy nem csak vagina nap van, hanem Zoltán névnap is, de gondolom ez kevésbé érdekes... Miért nem női névnapra esik a nőnap amúgy? Ez is zavar egy ideje... Még mindig nőként)
2019. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!