Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nagyobb ünnep a nőnap...

Miért nagyobb ünnep a nőnap mint a ferfinap?

Figyelt kérdés

November 19 a ferfinap, ezt tudjuk ugye? De a női napot azt mindenki tudja és ünnepli és virág csoki minden szar...

Ha egyenjogúság van akkor miért van ez? Vagy csak a negatív dolgokban van tényleg egyenjogúság?


2019. márc. 8. 09:26
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
58%
A nők jobban megérdemlik a tiszteletet!
2019. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Nem igaz
2019. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
61%
A tiszteletet ki kell érdemelni. (nőként írom ezt... Elegem van a többi pcsából, akik itt vinnyognak hogy jaj de rossz nekünk. Menj arab országba. Ott megtudod.)
2019. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Minek mennénk arab országba, nem vagyunk mohamedánok, úgyhogy köszi. Amúgy meg európai országhoz képest elég szr a hozzáállás a nőkhöz. De nyugodtan pcsazz le másokat, biztosan jobban fognak téged tisztelni a férfiak.
2019. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Engem tisztelnek is, mert kiérdemeltem. :) Pl feleslegesen nem szoktam hisztizni, nem használom ki őket, és ha valamit meg tudok csinálni egyedül is, nem fogom egyiket se ugrasztani, mert épp nincs kedvem adott dolgot elvégezni. De egy fórumon úgyse látszik ebből semmi, úgyhogy nem is fogok többet magyarázkodni. Elég a környezetem visszajelzése.
2019. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Itt egy általános hozzáállásról volt szó, legalábbis én arról írtam, nem valakinek a szűk környezetéről.
2019. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!