Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nagyobb ünnep a nőnap...

Miért nagyobb ünnep a nőnap mint a ferfinap?

Figyelt kérdés

November 19 a ferfinap, ezt tudjuk ugye? De a női napot azt mindenki tudja és ünnepli és virág csoki minden szar...

Ha egyenjogúság van akkor miért van ez? Vagy csak a negatív dolgokban van tényleg egyenjogúság?


2019. márc. 8. 09:26
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
83%

A ti férfinapotok a húsvét

Csoki,pénz,pia,a lányok meg mit kapnak?

Büdös kölnit,vagy rosszabb esetben hideg vizet a nyakukba. Mindig irigykedtem bátyáimra húsvétkor hogy milyen jo dolguk van

Szerintem egálban vagyunk


24/n

2019. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
91%
22# zoltána es beáta nap is ma van
2019. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
75%

#16 akkor bocsi de amit írtál akkor is egy hülyeség, meg ha nem vetted volna észre a női nemet próbálom bevedeni.


#17 "Ha a phuhnci nem kapcsolódott volna a nőhöz, már rég kihalt volna az emberiség. Mindent az hajt"

Ahha a holdra is az miatt jutottunk el ugye? A Brit birodalom is azért hódította be a fél világot ugye? Minden az miatt van, legyen jó vagy rossz.

Hát nem elmondom mi miatt: az férfiak f@s méregetése miatt van. Hogy nehogy egy szovjet f@s előbb a holdon legyen mint egy amerikai. Az összes háború meg minden a férfiak erőfitoktatása miatt van, nézd csak meg a hadvezétesben bármelyik hadseregben miért mindenki ferfi?

Van egykét futóbolond aki legyilkolt jónéhány embert egy-egy nő csábítása miatt az biztos, de az ilyen ritkaság. Olyan bolondok csináljak, mint itt a nőgyűlölő kis barmok, akik mivel nem jutnak hozzá ezért utálják, és minden rossz okozojának látják. Hozzáteszem én sem voltam nővel több mint 1 éve lassan, mégsem látom minden rossz okozojának. Amit leirtal egy elmebaj, aminek nincs köze a valósághoz és ez szól a többi baromnak is aki felnyomta 100%-ra.

27f

2019. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
73%

Gyere sírj a vállamon.


A wikipedia szerint:

"A nemzetközi nőnap létrehozói szerint az egyszerű, de mégis történelmet alakító nők napja, ami a nők évszázados küzdelmét eleveníti fel, melyet az egyenlő jogokért és lehetőségekért vívtak."


Ha a civilizáció kezdetétől titeket nyomtak volna el a nők, akkor most ti lennétek jobban ünnepelve. ¯\_(ツ)_/¯

2019. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden állat egyenlő, de néhány állat egyenlőbb a többinél.

Üdv a "haladó" 21. századból.

2019. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Ott van az Állatok világnapja, tessenek azt ünnepelni, ahol nincs vita, melyik nem az egyenlőbb!:-D
2019. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
A fogyatékosok világnapja mikor van? Majd akkor írok neked. :)
2019. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
72%
A nőgyűlölök kommentjeit felpontozzak, az én kommentem meg töröltetik, mert leírtam, hogy sokra megyünk a kötelességbol adott koroval, amikor az év többi napján meg nullába nézik a nőket. Az itteni kis mocskok is :) lehet töröltetni ezt is
2019. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
66%
Úgyse lesz nőtök, legalább nem kell venni ajándékot :D
2019. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
0%
Semmibe nézik mi? Nekem nőként nagyon nem ez a tapasztalatom. Max a lemaradott országokban, de ott az utcán üríteni is elfogadott. Kezdünk a ló túloldalára esni és az egyenjogúság is csak akkor oké, ha nem lesz belőle bajunk. Kötelező sorkatonaság, mindenkinek. Vissza kéne hozni. Én spec szívesen végig csinálnám, apámnak, meg az ő korabeli embereknek marha jó sztorijaik vannak, kajak irigy vagyok. Plusz rögtön lenne mindenkinek állóképessége meg tudná a helyét. Kevesebb elkényeztetett ember lenne. De gyanítom a nők teljesen ki lennének akadva. Letörne a műkörmük meg minden.
2019. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!