Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mélységesen megvetem és...

Mélységesen megvetem és gyűlölöm magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs értelme a létezésemnek. Bármibe kezdek az balul sül el. Már félek boldog lenni, mert amint jól érzem magam, rögtön történik valami rossz, amivel nemes egyszerűséggel az élet pofáncsap. Már nagyon unom ezt.

Ki akarok szállni.

Utálom a munkám, mert kb. gyomorideggel megyek be minden nap. Hányásom van a légkörtől. A burkolt, mosoly mögé rejtett megaláztatásból.

Utálom, hogy nő vagyok. Mert hiába vagyok zárkózott, visszafogott mivel irodista vagyok, elkönyvelnek ri....nak. Tehetek én bármi jót, segíthetek bárkinek, fent vagyok az irodában, nem lent a melósok között csakis idióta rib..nc lehetek. Ha dolgozom csicska vagyok, ha kevés a meló akkor naplopó, semmirekellő.


A párkapcsolatomról meg inkább ne is beszéljünk.


Nem vagyok elég bátor, hogy megtegyem, csak az tart vissza, hogy nem akarok kiba...i senkivel, de öngyilkos gondolataim vannak. Sokszor képzelem azt, hogy kilépek a vonat elé. Azt kívánom legyek halálos beteg, hogy legalább a végét lássam ennek az egésznek.



2019. márc. 14. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp fordulj pszichológushoz! Próbáld meg meglátni a jót mindenben, gondolkodj pozitívan! Örülj minden apró dolognak! Például, ma gyönyörű idő volt, hát nem csodálatos érzés kilépni a természetbe, hallani a madarak csiripelését, érezni a bőrödön ahogy a lágy szellő csiklandoz, vagy ahogyan a nap sugarai simogatják arcod? :)

Legyél hálás minden jó dologért, ami történik veled. Mosolyogj, hiszen borzalmasan jól áll!! Ne törődj mások véleményével, azzal, hogy minden félének elneveznek, csak magukat minősítik. Tudom, nem könnyű kizárni ezeket a szavakat, de minden egyes "gúnyos pillantásnál" vagy beszólásnál gondolj arra, hogy milyen csodálatos ember vagy, tele értékekkel, ne hagyd, hogy ezek a dolgok lelombozzanak. Ezek az emberek irigyelnek téged, meg sem érdemelnek! Ha valaki gúnyosan rádmosolyog, hát mosolyogj vissza rá, de te úgy igazán, szeretetből. Elég rossz lehet az életük, ha csak arra futja nekik, hogy másokat lenézzenek és minden félével illessék őket. Te ne törődj velük! Annál sokkal többet érsz, hogy ilyen emberekre, ilyen emberek szavain való töprengésre pazarold az idődet.

Meditálj! Hidd el, nagyon jót tesz. Közben hallgass valamilyen relaxációs zenét, az megnyugtat. Zárd ki a rossz gondolatokat a fejedből, lélegezz mélyeket. Gyújts közben gyertyát, szagolj illóolajat. Vegyél egy fürdőt! Ahogy előttem is írták, tedd fel magadnak a következő kérdéseket: Mit is akarok igazából? Hol szeretnék dolgozni? Milyen emberekkel, kikkel érzem jól magam?

Keress új hobbikat, csináld azt, amit szeretsz. Ezek a dolgok mind feltöltenek pozitív energiákkal, meglátod majd, hogy sokkal jobban fogod érezni magad. Ha megteheted, minél előbb mondj fel a munkahelyedről, és keress egy olyan állást, ahol valóban jól érzed magad! Légy mindig vidám, élettel teli! Ez sokat változtat a kisugárzásodon is, az emberek is látni fogják, hogy kivirultál!

Ha valami rossz történik veled, próbáld meg levonni a helyzetből a tanulságot! Lehet ez most furán hangzik, de adj hálát, hogy megtörtént veled, mert ez egy jel, hogy valamin változtass! Próbáld meg felismerni, hogy mi az, amin változtatnod kell, és ne félj megtenni! A rosszban is lásd a jót, minden nap adj hálát valamiért. Fogj egy A4-es lapot, és írd fel, mit szeretsz magadban! Például: Gyönyörű vagyok! Vicces vagyok! Okos vagyok! Kreatív vagyok! Képes vagyok kiállni magamért! Stb.

Addig meg se állj, míg tele nem írod a papírt! Persze nem kell ezt mind egyszerre, lehet, hogy minden nap felírsz mondjuk csak két dolgot. Ajánlom, hogy kicsivel írj, mert nem fog kiférni a sok értéked! ;) Vezess egy naplót, amibe leírod mindd azt, ami jó történt veled, hogy ha előveszed, mosolyt csaljon az arcodra! Írd fel azokat a dolgokat, amiért hálás vagy!

Remélem tudtam segíteni!

Maradj mindig pozitív!:)

Legyen szép napod!

Csodálatos vagy! <3

2020. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mivel foglalkozol?

Nyugi a szakmunkás emberek nekem is beszelogatak ,hogy szánalmas vagyok mert tanulok,de leszarom őket én azt tanulom amit imádok ők meg nem szeretik a munkájukat.

Te se foglalkoz velük esetleg meny máshova dolgozni vagy tanulj olyat amit érdekel téged.

Párkapcsolatrol anyit keres egy olyan fiút aki szeret tudom az a legnehezebb nekem se sikerült sajnos ,de nem adom fel.

2020. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!