Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúként lehetek feminista? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként lehetek feminista? Ez alapján az vagyok?

Figyelt kérdés
Én a lányokat jobbnak,erősebbnek tartom a fiúknál.Azért próbálok küzdeni,hogy elég jó legyek,méltó legyek egy lányhoz.Szerintem egy lánynak joga van arra,hogy bárhol,bármilyen helyzetben megüssön,megverjen,megharapjon egy fiút,akár durván is.Szoktam látni,hogy egy lány fejbecsapkodja a fiúkat.Ilyenkor mindig gondolom hogy ez milyen jó dolog és bárcsak engem is bántalmazna egy csaj.

2018. dec. 18. 20:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez nem feminizmus. Bárki lehet feminista _de az épo az egyenjogúságot jelenti. Hogy egy nő is szavazhat, vezethet céget ugyanannyi fizetésért, egyetemre járhat stb...
2018. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nem feminista vagy, hanem egy cuckold fétises nyomorék.
2018. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Te nem feminista vagy, hanem végtelenül ostoba. Vagy csak troll.
2018. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Jobb esetben troll vagy, rosszabb esetben beteg.
2018. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem, benned túlnyomás uralkodik. Óva intek mindenkit attól, hogy felszúrjon, ütögessen vagy sugárzó hőnek tegyen ki.

Ha ezt később reagálod le, mint ahogy felállok a budiról, lehet, hogy eszembe jut még más is.

32/f

2018. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehetnél, de nem vagy az.
2018. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cuckold fétises.Azt akarom,hogy fizikálisan bántalmazzon,nem azt hogy megcsaljon.
2018. dec. 18. 20:24
 8/25 anonim ***** válasza:
15%
Papucs pasi vagy. Fogadj fel egy dominát, aki szétver téged, ha erre vágysz.
2018. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Elzárva tárolandó. Napfénytől védendő. Elhelyezése hulladékként, biztonságos módon.

32/f

2018. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha nő lennél, ilyen gondolkodással femináci lennél. "Fiúként" pedig öngyűlölő. Pszichológust javasolnék.
2018. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!