Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan boldogulhatna az...

Hogyan boldogulhatna az életben egy selejtes lúzer, aki mindenre alkalmatlan?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy nyomorult, aki semmihez sem ért, semmire nem jó, még a legegyszerűbb feladatok elvégzésére sem. Nem néz ki jól, sőt egyenesen visszataszító a külseje, nagyon gyáva, félénk, gátlásos, önbizalomhiányos, mindig csak csalódások és kudarcok érték az életben, semmiben nem volt még sikeres. Nincs semmi életkedve, nem jár sehova, nincsenek barátai, nem volt barátnője soha, társaságban is háttérbe szorul, láthatatlan, senki nem foglalkozik vele. Nincsenek gazdag és befolyásos rokonai, ismerősei, nem segít neki senki, mindenben magára van utalva.

Mihez tud kezdeni egy ilyen ember?


2019. máj. 19. 16:51
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Azért 23 éves koromig nem volt ez kevés kínlódás, minden eredmény nélkül..
2019. máj. 19. 17:39
 12/39 anonim ***** válasza:

De, az volt, az előbb írtam.

Ebben semmi rendkívül nincs! Csináltál egy diplomát, jártál bulizni és kondiztál két évig.

Szerinted az átlag fiatal nem csinál diplomát, nem jár bulizni és nem kondizott pár évet élete során?

Ha szerinted ennyi a maximum, amit az életed jobbá tételéért tudsz tenni, akkor azt hiszem meg is válaszoltad a kérdésed.

2019. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

És milyen diploma is az?

Mondjuk ha pl mérnöki lenne, nem hinném hogy vergődnél...

Viszont te is pont olyan vagy, mint a többi kismillió másik. Picsogsz és buksi simit vársz. Hát sajnálom. Az élet nem ilyen. Küzdj, vagy dögölj meg. Csak az veri a nyálát hangosan arra hogy hú ő mennyit szenvedett, akinek nem voltak akkora bajai. Akik tényleg megszenvedtek az élettel, de nem bírták - néma öngyilkosok. Akik végül keserves küzdelmek árán nyertek - megértő emberek, akik biztatnak másokat és utat mutatnak (mert ők tényleg tudják, milyen lent). És vannak azok akik küzdenek de nem haladnak, viszont nem állnak le sírni, mert nincs már arra se energiájuk. Nem vagy te eléggé a gödör alján, ha még van erőd vergődni.

Úgyhogy éppenséggel akár tehetnél is ellene, de a langyos pisiben ülni kényelmes... Csak akkor ne panaszkodj, hogy büdös.

2019. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

#12

Az átlag fiatalnak vannak barátai és hullanak az ölébe a nők,anélkül hogy egyetemre járna vagy kondizna.

2019. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Hát. Egy időben olyan voltam mint te. Majd rájöttem mibe voltam tehetséges. És azóta nem vagyok olyan.
2019. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

"Szerinted az átlag fiatal nem csinál diplomát, nem jár bulizni és nem kondizott pár évet élete során?"


Hát nem tudom, nem mindenki kondizik éppenséggel és nem mindenki diplomázik...mégis sokkal jobb élete van.

2019. máj. 19. 17:59
 17/39 A kérdező kommentje:

"És milyen diploma is az?


Mondjuk ha pl mérnöki lenne, nem hinném hogy vergődnél"


Mérnöki diploma, mondjuk nem az az istenverte gépészmérnöki, amire mindenki rá van izgulva, de akkor is mérnöki.

2019. máj. 19. 18:01
 18/39 anonim ***** válasza:

Milyen mérnök? Van sok. Talán villanyász lennél?

Ettől független a többi rész áll. Vagy edződj meg, vagy rinyálj, de senki nem fog megszánni. Ez már nem az a világ.

2019. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Mit számít hogy milyen? Nem ez a kérdés témája.
2019. máj. 19. 18:08
 20/39 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval akkor kamumérmök. Tudod, kertépítőből se kell sok, szóval ha rossz szakmáért küzdöttél, az is a te hibád. :) Még kevesebb együttérzés jár.
2019. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!