Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zaklatnak a tömegkö...

Titeket is zaklatnak a tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés

A kérdésem lányokhoz, nőkhöz, asszonyokhoz szól.Konkrétan szexuális jellegű zaklatásra gondolok. Velem évente egyszer-kétszer előfordul, hogy adott hímnemű lény alibinek használva a tömeget, hozzám dörzsöli magát, néha még a fülembe is liheg. Én ilyenkor először kulturáltan rászólok, másodszorra nem annyira kulturáltan ráordítok. A harmadik fázisig még csak egyszer jutottam el. Mentségemre szóljon, hogy azt is figyelmeztettem, hogy gyomorszájon vágom, ha még egyszer a s.ggemben találom a f.rkát...

A kérdésemet az ihlette, hogy utoljára pár napja történt ilyesmi. Akkor az ordításom hatott, zavartan leszállt, ahogy általában szoktak, de arról eszembe jutott, hogy még soha nem hallottam más nőt úgy cirkuszolni, pedig biztos nem vagyok egyedül ezzel a dologgal. Mások mit csinálhatnak? Van valami jó trükkötök? Vagy csak tűritek és a következő megállónál ti szálltok le?



2019. jún. 4. 17:27
1 2 3 4 5
 31/45 Girlll3 ***** válasza:
100%
Tömegközlekedési eszközön még ilyen nem volt velem.
2019. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
80%

"Na mutasd! Itt a kisolló, levágom!"


Vagy nyúlj hátra és csípj bele ott egy jó nagyot! :D

2019. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
87%
Volt, még gimiben. Busszal jártam suliba és egy idősebb srac folyton mellém ült es nyomta a dumát. Hiába ignoráltam, csak a nyakamba lihegett. Szóltam a sofőrnek aki annyit mondott h üljek máshova... Az utolsó csepp az volt amikor elkezdte fogdosni a combom. Hangosan rászóltam h álljon le. Otthon elmondtam apának aki másnap reggel várta a buszvégen. Azóta nem láttam, el is költöztem stb. de a haverjai egy ideig beszólogattak h milyen beképzelt phitsa vagyok. Akkor voltam 16.
2019. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
88%

En nem ertem ezeket a ferfiakat. Úgy kifejezetten sosem tanitottak nekem, hogy ilyet nem illik, de megis megtanultam es egy ujjal sem nyulnek hozza idegenekhez.


Nem akarom elkepzelni, hogy az ilyen elmebajosoknak mi jarhat a fejeben. Nem irigyellek titeket.

2019. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kisebb városban élek, íhy soha nem történt velem ilyen.

De ha történne kétlem, hogy mernék szólni.

2019. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Még nem történt, nagyon gyilkos tekintettel nézek a városban a legtöbb emberre, ha valaki mégis bármit szól hozzám, általában messziről teszi, a fülemben meg szól a zene, úgyhogy szerencsére nem hallom, még szúrósabban nézek oda, vagy ignorálom, eddig még sosem volt belőle több. Tömegközlekedésen is csak bámulásig jutottak.
2019. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Lakik felénk egy idős férfi,aki rendszeresen zaklatja a fiatal lányokat a buszon. Simogatja és ahogy ő mondja ,,fürge kufircra'' invitálja őket.Egyszer sajnos engem is megtalált,de rácsaptam a kezére és megfenyegettem, hogy legközelebb levágom neki.Most állítólag feljelentették,mert sikerült levideózni az öreget.


A másik egy férfi volt,aki teljesen hozzám simult és próbált dörgölőzni.Kb 13-14 lehettem, először fel sem fogtam,hogy mit is csinál.Gondoltam,tömve van a busz,valaki biztos őt is nyomja hátulról,aztán mikor már a dudort is éreztem,akkor leesett,hogy hoppá.Nem mertem szólni,csak arrébb húzódtam,de megint nekem nyomódott.Szerencsére az egyik utas észrevette és leszedtem rólam.

2019. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
93%

Én eleve allergiás vagyok arra, ha hozzám simulnak és belépnek az intim zónámba. csak sajnos túl félénk vagyok, nem tudok határozottan odaszólni :(

Engem az is zavar, amikor a férfi mellém ül, én az ablak mellett ülök a buszon és direkt úgy ül le hogy en már neki nyomódok az ablaknak és teljesen hozzám simul és széttárt lábakkal ül már az én ülésemet is elfoglalva...

De nekem volt olyan is hogy az utcán sétáltam és a seggembe volt hogy a mellembe markolt egy b.rom biciklis én akkor legszivesebben lerúgtam volna a kerékpárról, csak mire reagálni tudtam volna elment... de olyan is volt hogy az utcán szólított le egy fa.zi (aki egy 5 ezrest tartott a kezében) hogy ha végig nézem hogy kiveri akkor odaadja a pénzt.


Beteg emberek élnek ezen a földön, nem sok inteligens férfi van sajnos.


Én ha nem muszáj nem használok tömegközlekedést, inkább megyek bicajjal vagy gyalog. Szerencsére kis -városban lakom így jobban eltudom kerülni az ilyen helyzeteket.

2019. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

3. A hallgatás NEM beleegyezés

Attól, hogy látszólag nem tettél semmit, még nem egyeztél bele abba, ami történt! A szexuális zaklatás mindig a zaklató felelőssége és hibája. Mindegy, milyen ruha van rajtad, mindegy, hogy hova, mikor, hogyan mentél. Sok áldozat érez bűntudatot és szégyent, miután átélt egy ilyen helyzetet, de ha tudod (érzed), hogy ami történt, nem a te hibád, könnyebben feldolgozható válik a helyzet.



wmn.hu/ugy/45680-kozteruleti-zaklatas-buszon-utcan-parkban-7-dolog-amit-tudnod-kell-errol

2019. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Én örülök hogy leírtad történeted és feltetted a kérdést. Erről sajnos az emberek sokszor nem mernek beszélni. Pedig érdemes -beszélni róla, mégis csak zaklatásról beszélünk. Főleg az a szörnyű hogy fiatal (12-13 éves) lányokkal is megcsinálják ezt ..

Vannak azok a férfiak akik az áldozatot hibáztatják, illetve akik magukról is vallják hogy nem tudnak uralkofni magukon, kérdem tőlük ha van fiatal lanyuk vagy lesz es a lany sírva megy haza mert a buszon zaklatta szexuálisan egy pervelsz beteg állat akkor majd a lányotokat fogjátok hibáztatni?

2019. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!