Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, miért olyan nehéz...

Csajok, miért olyan nehéz beismerni, hogy a férfiaknak keményebben kell edzeniük?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdésnél egy nő aki előadta hogy neki milyen "keményen" kell dolgoznia a megfelelő alakjáért. Szaunázni meg masszázsra kell járnia, és nem is ehet azt, amit akar. Ehhez képest férfiként százhúszba kell fekvenyomnod, orrvérzésig szériáznod, folyamatosan gyúrnod meg csirkemellet tolnod befelé, hogy megközelítsd az elvárt férfiideált. Ez kicsit nehezebb mint szaunába járni...
2019. jún. 18. 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Annyira ezen a szaunán rugózik mindenki.

Nem ettől kerek a fenekem. Viszont nőként nem csak a jó alakért kell küzdeni, hanem a fránya narancsbőr ellen is. Na erre van a szauna és a nyirok masszázs. Ami amúgy csak annyiban kellemes, hogy nagyon helyes srác szokta csinálni. 😊 Viszont olyan érzés, mintha átküldene a darálón.

2019. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
EGYETLEN elfogulatlan válasz volt #9 hozzászólótól. A többi értékelhetetlen...
2019. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

A versenyszintet elérni és tartani mindkét nemnek egyaránt nehéz, de egy átlagosan jó alakot elérni egyértelműen a nőknek könnyebb.

Egy jó és tipikusan férfias alakhoz szálkásság ÉS egy jó adag izomtömeg kell. Egy női jó alakhoz szálkásság (akár a férfialkatnál több zsírral) ÉS egy minimálisabb tónusos izom. Aki ezek után azt mondja, hogy a 2 szintet ugyanolyan nehéz hozni, az képtelen a testépítésre elfogulatlanul tekinteni.

Kondiztam aktívabban és most is újra nekiálltam. Ismerek több teremből, több embert. Személyi edzőket és fitnesz edzőket is. Akárkivel szóba került ez a téma, mind azt mondták, hogy egy tényleg férfias alak elérése jóval nehezebb, mint egy már jónak számító női alak.

(Ezzel amúgy nincs semmi gond, csak felesleges ezt is valami nemi szabadságharcba áttolni. Gáz, hogy az egyenlőség abba megy át, hogy a nőknek egyesek szerint minden nehezebb és még a biológiai tényeket is megakarják páran cáfolni. Akit zavar a válaszom, az nyugodtan menjen le terembe és próbálja ki egy hónapig egy másik nemű edzéstervét és étrendjét. Láttam már olyan párost, akik fogadásból kipróbálták. Vicc lett a vége.)

2019. jún. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem biológiai tény, hogy a nők alapból "zsírosabbak", és nehezebb izmot felszedniük?


Nem tudom, ti mit tartotok férfias testnek, nem lehet mindenki Stephen Amell vagy Jason Momoa, de az is elég lenne, ha nem lenne akkora cicije, amire már melltartó kellene.

2019. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14: De, az pont biológiai tény. Pont ezért nem elvárás a nőktől a látványos kockahas szintű szálkás izomzat a jó alakhoz.

Persze, akiket írtál, ők tényleg már az átlag edzett alkatnál jobbak.

Az is elég, ha nincs egy férfinak melltartószükséges cicije? Oké, de mire elég?

2019. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%

Én is azon az állásponton vagyok,hogy a tényleges férfi ideál alakot sokkal nehezebb elérni a férfiaknak ,mint a nőknek a tényleges női ideált.


Ezzel nem azt akarom mondani,hogy a nőknek baromi könnyű, mert ez nem igaz, ugyanakkor sajnos a férfi ideál elérése olyan magaslatokban van a női ideálhoz képest, hogy abszurdum azt állítani ,hogy egy hölgynek is hasonló erőfeszítéseket kéne megtennie.


Gondolom valahol a lányoknak ezt a büszkeségük nem engedi bevallani ,ezért is értem meg ,hogy olykor még maguknak is képesek hazudni ezzel kapcsolatban, viszont én úgy gondolom ,hogy ezzel az erőfeszítésbeli szint különbséggel nincs semmi gond. Vannak az életnek olyan területei ,ahol a nőknek valóban nehezebb az adott dolog megvalósítása, viszont ez nem az a terület.

2019. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem speciel a nőideál az annyi, h legyen fehér a bőre, legyen vékony, kis mellű, a feneke legyen formás, de az sem baj ha nem annyira formás.


És nekem tényleg ez az abszolút nőideál. Ha már iszmos kicsit, az már kevésbé tetszik. Ha már barna kicsit szintúgy. Ha már közepes a mellmértete, az már kevésbé jó.


Szóval a lényeg az h sok féle nőideál van. És férfiakkal is ugyanez a helyzet. Én 196 magas vagyok, és vékony. Vannak akiknek az ilyenek jönnek be. Nekem ezért nem is kell szenvednem az alakomért. Az edzés nálam annyi, h amikor azt érzem hogy mozogni szeretnék, akkor addig csinálok vmit amég azt nem érzem, h oké már nincs kedvem.


Mekkora baromság így túlbonyolítani az életet... Hogy bármit kell csinálni. Hát rohadtul nem kell semmit csinálni. Semmi sem kötelező. Csak az iskola, de már az is csak 16 éves korig asszem.

2019. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!