Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért röhögnek...

Az emberek miért röhögnek ilyen dolgokon?

Figyelt kérdés

Facebookon volt egy poszt meg videó hogy egy komodói lenyelt egészben egy majmot.

A kommentekben meg odaírták,hogy jó étvágyat meg egy csomóan röhögtek.Most a majom az nekünk közeli rokonunk!Ha egy gyereket kapott volna el,akkor is így röhögnének?Meg mondanák,hogy ez a természet rendje?

Undorító...Ha ott lettem volna biztos szétrúgom azt a varánuszt



2019. aug. 2. 15:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%
Te pedig megölnél egy másik állatot.
2019. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%
Mondd csak, te mivel eteted az állataidat?
2019. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Az más.

A majom az már majdnem ember.Ennyi erővel azon is röhögnének ha egy kisgyereket kapott volna el

2019. aug. 2. 16:51
 14/38 anonim ***** válasza:
27%
A majmot jobban sajnálnám a gyereknél.
2019. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek, hogy egyáltalán nem vicces és, aki nevet ezen az kapja be, de közbe szólni felesleges, nagyon nem is tudsz.
2019. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a vicces benne, azt én sem értem, ugyanakkor a varánusz ragadozó, amelynek a fennmaradásáért muszáj megennie más állatokat.


Gondolom kérdező, te vegetáriánus vagy. Nos a varánusz nem az, és nem is tud azzá válni.

2019. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne más? Vannak ragadozó állatok, akik megeszik a náluk gyengébbeket. Ez az élet rendje, nem értem miért borulsz ki ezen. Az meg, hogy "majdnem ember", meglehetősen téves megállapítás, de ebbe ne menjünk bele.

Abban egyetértek veled, hogy ezen nincs mit röhögni, de hogy a varánuszt ezért bántani kéne... Nonszensz.

2019. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Nem a varánuszt kéne bántani.Azokat az embereket akinek ez tetszik.

A majmot lehet sajnálni,vagy tartózkodni.De undorító ahogy ezek tapsolnak meg jó étvágyat kívánnak hozzá

2019. aug. 2. 20:25
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a varánuszt kéne bántani."


A kérdésben:

"Undorító...Ha ott lettem volna biztos szétrúgom azt a varánuszt"

2019. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Hát hogy megmentsem a majmot
2019. aug. 2. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!