Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért röhögnek...

Az emberek miért röhögnek ilyen dolgokon?

Figyelt kérdés

Facebookon volt egy poszt meg videó hogy egy komodói lenyelt egészben egy majmot.

A kommentekben meg odaírták,hogy jó étvágyat meg egy csomóan röhögtek.Most a majom az nekünk közeli rokonunk!Ha egy gyereket kapott volna el,akkor is így röhögnének?Meg mondanák,hogy ez a természet rendje?

Undorító...Ha ott lettem volna biztos szétrúgom azt a varánuszt



2019. aug. 2. 15:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Hol ezt írod, hol azt.

Tetszik vagy sem, a varánusznak is kell ennie, különben meghal.

Az oroszlán is elkapja a gazellát. Az oroszlán teteméből pedig hiénák és keselyűk laknak jól. Az ő lebomlott testük pedig földbe megy, ahonnan kinő a fű, amit megeszik a gazella és így tovább.

2019. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

De nem majmot kell ennie

Mellesleg mivel rokon,kötelességünk lenne segíteni neki.Ha egy gyereket enne,akkor is ezt mondanád?

2019. aug. 3. 00:13
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

"De nem majmot kell ennie"


A majom is a természetes táplálékát képezi, így semmi jogunk beavatkozni a természet rendjébe.

2019. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Mi is a természet részei vagyunk,jogunk van beavatkozni
2019. aug. 3. 11:08
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs jogunk.

Ennyi erővel jöjjenek ide az oroszlánok kiszabadítani a csirkéket és teheneket?

Az nem zavar, hogy sok varánuszt megölnek a bőréért? Nem ez ellen kéne küzdeni? Nem az ellen kéne küzdeni, hogy az ember kisajátítsa a természetet?

Abba is beleavatkoznál, amikor egy majom megöl egy másikat? Vagy amikor a kígyó felfalja a krokodilt?

Nem undorító vagy gonosz, amit tett. Neki ez kell az életben maradáshoz, azt eszik amit talál és amit el tud fogni.

2019. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Engem az idegesít hogy a sok gonosz ember aki ezen röhög bizonyára az én állatkáimat is bedobná annak a rohadt gyíknak.Ezért utálom azokat akik szeretik a hüllőket meg a hüllőket is.


A majom meg egy értelmes állat,a legjözelebbi rokonunk.Kötelességünk megvédeni őket.

2019. aug. 3. 12:17
 27/38 anonim ***** válasza:

Vannak bunkó emberek, de te se vagy különb, ha egy állatot megölnél azért, amiért természetesen viselkedik.

Minden állatot ugyanúgy kéne védeni, mert az ember szinte az összesnek ártott.

2019. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Neked egyenesen testvéred a majom. Habár egy majomnak szerintem több esze van.


A kígyót, gyíkot utálni az étkezési szokásaik miatt ugyanaz, mint a kutyát vagy macskát. Ragadozók. És? Az ember meg megöli azt is, amit nem eszik meg vagy használ fel.

A kis állatkáid meg tőled féltem a legjobban, mert nem vagy teljesen ép.

2019. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Én az embereket utálom akik tapsolnak ennek
2019. aug. 3. 14:33
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, ezen már túl vagyunk. Miért pörögsz még mindig ezen? Nevetni nem kell azon, hogy egyik állat megeszi a másikat. De kiakadni se. Az meg, hogy van aki szórakozik ezen, róla állít ki szegénységi bizonyítványt, tehát ezzel sem érdemes tovább törődni, hacsak nem akarod magad orrvérzésig idegesíteni. Szerintem bőven pont van a mondat végén, kár tovább ragozni.
2019. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!