Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen olyasmiket tudtok,...

Milyen olyasmiket tudtok, amire a köznép ugrik, hogy átverés, miközben szerintetek nem az? Én kezdetnek 4 dolgot tudok felsorolni példának: Bitcoin, MLM, Agykontrol, Székhelybérletes telephellyel rendelkező cég.

Figyelt kérdés

#piramis #MLM #átverés #nép #agykontroll #bitcoin #kamu #bagatell #Székhelybérletes telephellyel rendelkező cég
2019. aug. 2. 17:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/139 anonim ***** válasza:
22%

Amennyiben az MLM átverés lenne, illegális lenne, s börtön járna érte. Ehhez képest nem az. Az MLM a jelenleg ismert legkorrektebb értékesítési forma, a legigazságosabb jutalmazási rendszerrel. Rangos, külföldi egyetemeken a tananyag része...



Az nem az MLM hibája, hogy vannak, akik nem tanulják meg a szakmát, s kókler módon művelik azt.


Kóklerek minden szakmában vannak.


Nem mondjuk azt, hogy az orvoslás átverés, annak ellenére, hogy léteznek kuruzslók.


Nem mondjuk azt, hogy a faipar átverés, pedig van néhány olyan asztalos, kárpitos vagy egyéb faipari melós, aki valamilyen módon átveri az embereket.


Stb.

2019. aug. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/139 anonim ***** válasza:
64%

A köznép nagyon sok mindenhez nem ért. Ez még nem is lenne baj, ha nem úgy lennének szocializálódva, hogy ennek ellenére legyen mindenről határozott véleményük.

Így történhet meg az, hogy átverésnek gondolják az MLM-et, a Bitcoint, stb.


Én pl. programozásról váltottam nemrég MLM-re. Mondanom sem kell, hogy mit gondolnak róla az emberek :)

Viszont a programozásról se tudtak sokkal többet (legtöbben Windows+Excelre gondoltak ilyenkor). Az is te van kóklerekkel, csak annak valahogy jobb a reklámja :)


+1 dolog a listához: Waldorf pedagógia. A köznép erre is egyből ugrik :)

2019. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/139 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes mert én pl. ennek a negatív megítéléséről még semmit se hallottam. Azért is érdekes mert egy korábbi hozzászóló pedig a bitcoin negatív megítéléséről nem hallot, arról pedig én hallottam sokszor negatívot. Ennyire durván tud blokkolódni a rossz véleményekről szóló információ egy egy ember életében?
2019. aug. 3. 08:43
 14/139 anonim ***** válasza:
100%

+1: vitaminok

Ez is megér egy misét :)

2019. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/139 A kérdező kommentje:
Ja és a védőoltások, sőt az otthonszülés is igaz az megint nem az átverés kategória, de sokan ugranak ellene.
2019. aug. 3. 10:02
 16/139 hun_74 ***** válasza:
100%
A nyelvtannácik tudod mire ugranak??? Agykontroll!!! Az nem átverés, de két l.
2019. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/139 anonim válasza:
100%
Az Agykontroll nem átverés. Én napi szinten használom.
2019. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/139 anonim ***** válasza:
63%
Kituggya. Te ne vigyél be a szervezetedbe vitamint. Egyél fényt.
2019. aug. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/139 anonim válasza:
100%
Pl. passziv jovedelem, internetes penzkereses.
2019. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/139 anonim ***** válasza:
75%

"Az MLM a jelenleg ismert legkorrektebb értékesítési forma, a legigazságosabb jutalmazási rendszerrel. Rangos, külföldi egyetemeken a tananyag része..."

---------------------

Jujujujujjj, ezt a mondatot 2019-ben leírni az rettentően meredek. Ezt utoljára valamikor 2005-ben kajálták be az emberek. Arra mérget vehetsz hogy soha, semmilyen neves egyetemen nem tanítják az MLM-et maximum úgy mint a kerülendő, lehúzó, kihasználó vállalkozások egyik formájaként.


De amúgy meg is válaszoltad a saját dilemmádat. Miért van az hogyha minden szakmában vannak kóklerek, akkor csak az MLM (meg még pár lehúzás) jelenti az átverés szinonimáját a közéletben? Erre válaszolj.

2019. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!