Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen életritmusra vágytok...

Ti milyen életritmusra vágytok? Munkába járni vagy szabadon élni?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy pontosítom a kérdést, de végül úgy döntöttem, hogy legyen ilyen laissez faire.

2019. aug. 2. 19:02
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Igen huzamos ideig a munkavégzés a munkahelyen volt életem fő kitöltő tevékenysége, láttam értelmét, volt célom vele.

Azonban sokminden változott bennem és körülöttem, és elkezdtek érdekelni olyan témák, amiket azelőtt is tudtam, hogy nekem való lenne, de nem volt rá időm se, és elnyomtam magamban, mivel dolgoztam. Ilyen a természettel összhangban történő életmód, a minél szabadabb élet, ahol minél többet, amit elfogyasztok vagy amit használok, én készítek. Önmagam számára már ez az egyértelmű életritmus.

2019. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nagyon sokaig bejaros munkahelyen dolgozam, utana szinten nagyon sokaig tavmunkaban. Mindketto idoszak majdnem 10 ev volt egyenkent. Most a ketto kozul a munkaba jarast valasztanam.

A tavmunka jellegenel fogva tobbet artott nekem, mint amennyire kenyelmesnek es szabadnak hangzik (pont ezek miatt), ugy latszik nem valo mindenkinek.

Ha megnyernem a 5-os lotto fonyeremenyet (ha lottoznek) es mar nem kellene elvileg soha dolgoznom, akkor is keresnek egy munkat ami mozgalmas, amikor mindig menni kell valahova, csinalnek egy uj vallakozast es mutargyakkal, vagy ingatlanokkal kereskednek, lehet, hogy kulfoldon.

Ugyanezt tennem akkor is, ha nagy osszegu passziv jovedelmeim lennenek. Mert azt vettem eszre magamon, hogy ha nincs munka amit vegeznem kell, akkor elkezdem magamat leertekelni.

2020. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

Ha szabadon élhetnék, még az is lehet, hogy egy olyan könyvet adnék ki az életemről (van egy betegségem), amit vennéknek az emberek. Lehet, hogy vennék a kézműves termékeimet is. Vagy lenne kiadható receptem. Vagy a fotóimat vennék.

Sokszor gondolok arra, hogyha szabadon élhetnék, akkor se lenne időm semmire, mert a sok hobbim, a sport és a háztartás végre igényes vezetése elvenné az összeset.

2020. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!