Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy fiúként...

Miért van az, hogy fiúként rosszul vagyok a ripacskodó, magabiztos, életvidám csajoktól?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=cVaIPF7xnQg

Most ez a videó csak egy nagyon rövid szemléltetésre jó. Lényegében azokra gondolok, akik állandóan egoistán játszák magukat, imádják a szépségüket és életvidámak, miközben a ronda/alacsony/előnytelen pasikat fapofával levegőnek nézik, de amint a horizonton felbukkank egy 185 centis, sportos szépfiú egyből kinyílik a csipájuk és mosolyognak, harapdossák az ajkukat, vihognak a barátnőikkel és játsszák a fejüket, pajzán dumákat sütnek el, ha szexuális téma kerül szóba stb. Mindez ugyanúgy igaz, ha kapcsolatban vannak a - nem meglepő módon - átlagon felüli pasijukkal. Nyelvöltögetés, szelfizgetés, viháncolás, csipkelődés, táncolgatás stb. Én a nők körében baromi sikertelen vagyok (csókolózni se csókolóztam sose), de ha valaha összejönnék egy csajjal remélem, hogy az csakis egy unalmas, önbizalomhiányos és életunt lány lesz. (Gondolom persze ilyen nem is létezik)



2019. aug. 3. 13:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, itt a válasz a kérdésedre: mert megfásultál és képtelen vagy elviselni egy szikrányi pozitív dolgot az életedben.
2019. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#9: Senkin nem akarom leverni a bajaimat, hanem egy hozzám hasonló vérmérsékletű/külsejű lányra vágyom. Logikus, hogy egy szexuálisan túlfűtött, érett/izgalmas testű, hedonista, bulizós forró csaj nem lesz hozzám való, mikor szinte nulla vagyok az ágyban, alkatra megrekedtem a serdülőkorom elején és nyomaszt a szórakozóhelyeknek még a környéke is, miközben nyugalomra vágyom minden percben.
2019. aug. 3. 14:59
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen nők is. Tessék, itt vagyok én. Bár az is igaz hogy én nem keresek senkit, mert nincs bizalmam az emberek felé, a szex meg nem motivál. El vagyok egyedül is. Szoktak búvalb.szottnak hívni. A munkám és viselkedésem mellőzi a nőies vonulatot, nem szoktam vonaglani, mert egyszerűen nem vagyok olyan típus. Mégis szoktam kelleni a hímeknek. Igaz, én szeretek viccelődni, a férfit érző lénynek tekintem, és számomra a barátság a legszentebb kötelék, a szeretetet messze többre tartom a szerelemnél.

Ám mivel fura (a mai világhoz kicsit sem passzoló) értékrendem és elveim vannak, így senki nem marad meg hosszú távon mellettem, úgyhogy még párkapcsolatig sose jutottam. Mára már egy begyöpösödött frigid fapi na vagyok a szórakozott felszín alatt, és ha úgy van, nem is vagyok rest megvillantani az igazságot. Ha valaki érdekesnek talál, találjon ezzel együtt annak. Nincs zsákba macska és játszadozás. Smink se.

Az egyetlen tanulságom, hogy az emberek utálják ezt a fokú őszinteséget.

Nem szoktam különben bunkó lenni, csak nem engedek közel olyan könnyen senkit és nem hazudok. Ennyi már elég a kiközösítéshez.

Az ilyen kérdező által felvázolt lányok kelendőbbek, mindig is azok voltak és mint tudjuk, a piaci igényhez igazodik a kínálat.

Az átlagos lányokban is valóban megvan ez a vonaglós szexualitás (csak nem mindenki felé), máskülönben nem kelnének el, ezt is volt időm megfigyelni. Leszögezném, ezzel semmi baj sincs, ez teljesen normális és természetes. Az én viselkedésem az, ami nem illik a képbe és ezzel tisztában is vagyok, nem hibáztatok senkit, mert nem kér belőlem hosszabb távon.

De az nekem is fura, hogy valaki őszintén a sejeltet akarná. Biztos, hogy tudat alatt nem így van, csak az önbizalom hiánya erőszakol ilyen gondolatokat a kérdező fejébe. Inkább egy egyszerű, átlagos lányt kellene keresnie. Belőlük több van, és esetleg még jó hatást is tudna a kérdezőre gyakorolni.

2019. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
13: nem vagy jó neki, szeretsz viccelődni :/
2019. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
#14: Önmagában nem a viccelődéssel van a baj, hanem ha ehhez társul egy pajzán, hedonista élcelődés is. Mondjuk a csaj cukkol a mérettel vagy a szexen pörög a humora.
2019. aug. 3. 15:43
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

14, hát látod. Még annyira se vagyok jó, hogy válaszra méltasson. Most mondd meg!

Viccet félre téve: egy szóval se mondanám, hogy bánom.

2019. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
16: pedig látod, miről maradsz le. Főnyeremény.
2019. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem például pont olyan barátnő kellene mint a 13-as.
2019. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert neked nem ez a stílus jön be!!! Istenem, neked ennyire nincs önismereted??? Vagy azt gondolod, hogy az a normális, ha mindenki az ilyen nők után bomlana????
2019. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mert nem tudod hozni szintet gondolom.


Nekem se jön át mi a jó a gagyi nőkben de tiéd lehet mind nekem a ripacskodòk,èletvidàmak mindig is jöhettek.

2019. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!