Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy fiúként...

Miért van az, hogy fiúként rosszul vagyok a ripacskodó, magabiztos, életvidám csajoktól?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=cVaIPF7xnQg

Most ez a videó csak egy nagyon rövid szemléltetésre jó. Lényegében azokra gondolok, akik állandóan egoistán játszák magukat, imádják a szépségüket és életvidámak, miközben a ronda/alacsony/előnytelen pasikat fapofával levegőnek nézik, de amint a horizonton felbukkank egy 185 centis, sportos szépfiú egyből kinyílik a csipájuk és mosolyognak, harapdossák az ajkukat, vihognak a barátnőikkel és játsszák a fejüket, pajzán dumákat sütnek el, ha szexuális téma kerül szóba stb. Mindez ugyanúgy igaz, ha kapcsolatban vannak a - nem meglepő módon - átlagon felüli pasijukkal. Nyelvöltögetés, szelfizgetés, viháncolás, csipkelődés, táncolgatás stb. Én a nők körében baromi sikertelen vagyok (csókolózni se csókolóztam sose), de ha valaha összejönnék egy csajjal remélem, hogy az csakis egy unalmas, önbizalomhiányos és életunt lány lesz. (Gondolom persze ilyen nem is létezik)



2019. aug. 3. 13:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Más a személyiséged.
2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Nemtudom, de feleségül vehetsz haha :)
2019. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

a probléma az lehet szerintem, hogy az ilyen szomorkás, unalmas lányok inkább 14-18 éves korosztályban vannak, minta te korosztályodban.(és hát azt nem részletezem, hogy nagy részük nyilván nem az idősebbekre bukik) 20 felett a nők legtöbbször teljesen önállóak, élik az álmaikat,esetleges traumáikból, szomorúbb időszakukból önerővel, vagy segítséggel kimásztak, és hát persze életvidámak :) ha egyszer lesz barátom ő is tuti olyan lesz, mint te csak kb. 10 évvel fiatalabb :(

kitartást, meg lesz az :)

2019. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#23: De miért van az, hogy a depis tinikorszak elmúltával minden lánynak teljesen megoldódik minden lelki baja és tök életvidám valamint boldog lesz. Amúgy ezt én is baromira megfigyeltem. Míg tizenévesen nagyon sok szorongó kiscsaj van, addig 20 felett hirtelen mindenkinek kinyílik a csipája és olyan kiegyensúlyozottak lesznek, mint Katalin hercegné és minden happy lesz körülöttük. Mi a titkuk? Ennyire jó hatással van a csajokra az egyetem vagy akkor tárul ki előttük a világ és jönnek rá, hogy baromi könnyű a nőknek csak egy kedves kérésbe/mosolyba kerül minden óhaj és kívánság?
2019. aug. 5. 20:37
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaja borzaszto könnyü nekünk...a hozzád hasonló himsoviniszta parasztok nyomulását kezelni minden nap,miközben olyan férfi akivel hosszú távon lehet tervezni és esetleg apának is beválna az meg ritka mint a fehér holló


Amúgy meg nagyon beteg gondolat hogy egy lelkibeteg megtört lányt szeretnél magad mellé...azt még megértem hogy sok az egós nő,de nem lenne jó egy normálisan kiengyensúlyozott lány? Ezt az életvidámat úgy mondod mint valami szitokszót. A nődet nem boldognak szeretnéd látni?? Mi a fene baj van a te fejedben??

2019. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező te beteg vagy.

Menj pszichológushoz.

Olvasgass,rád fér:

1. Napoleon Hill - A siker törvénye 16 leckében

2. Robert A Glover - Nincs Többé jófiú

3. John Cooper - Social Heartistry


Melegen ajánlom mert beteg vagy Balázs.

2019. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!