Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján rasszista lennék?...

Ezek alapján rasszista lennék? 21/L

Figyelt kérdés

A kínaiak meg ezek az ázsiaiak ugye megeszik a kutyákat,macskákat.És épp ezért utálom és megvetem őket.Alsóbbrendűnek,barbárnak tartom őket hozzánk,Európaihoz képest.És igen,legszívesebben erőszakot is alkalmaznék ellenük.Ez alapján rasszista lennék?

Régebben eléggé baloldali érzelmü voltam,de most úgy gondolom,hogy ezeknek a barbároknak nincs helye nálunk.



2019. aug. 11. 00:37
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%
Váó, ez aztán a fordulat.
2019. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
29%
Ettől még nem vagy rasszista. Én is rühellem az állantkízókat teljesen mindegy milyen rasszhoz tartoznak.
2019. aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim válasza:
100%
Szerintem sokkal inkább a barbár szokásokat művelő embereket utálod, nem pedig a rasszt ahova tartoznak. Úgy érzed utalod azt a ázsiai származású személyt is utalod aki hasonlóan gondolkodik mint te és eliteli a kutya és macska hús evést?
2019. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
88%

Vágom én hogy megeszik azokat az állatokat, ami nekünk háziállatunk és amiket szeretünk és megbecsülünk, de akkor is ez már túlzás.

Miért nézed őket kevesebbnek? Sokkal tisztábbak, rendezettebbek, és sokkal előrébb vannak a technológiában. Mint pl nem rég lett bejelentve hogy 2030-ra (azt hiszem) már lesznek rendesen repülő autók, és ez a japánoknak köszönhető. Ott a sok anime és manga ami nélkül a fél világ nem tudna mit kezdeni.

Mi az hogy legszivesebben erőszakot is alkalmaznék? Náluk ez a természetes. Nekik meg lehet az a fura amit te tömsz a pofádba...

Ha ők lenézik (pl az ilyen idióták miatt) az európaijakat esküszöm megértem.


Szerintem igen az vagy, és még mellé sötét is.

2019. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
71%
2. Akkor te nem eszel sertést, marhát, halat, baromfit sem? Mert ha ilyen full full vega vagy akkor oksa, de ha te eszel húst, akkor magadat is utálod...
2019. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
83%

Te meg megeszed a bocikát, a pipikét, meg a rofiket. Teljesen ugyanaz a kategória, csak túl primitív vagy ahhoz, hogy belasd, hogy az állat az állat, és csak azért nézel máshogy egy kutyára, mint pl erre az angyali kis lényre

[link]

mert így neveltek.

És ja, nyilván rasszista vagy. Milyen hülye kérdés ez...? :D

Képzeld el hogy pl egy indiai beszél így a fehér emberekről, mert mi meg az ő szent állatukat esszük meg.

2019. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

A japánok nem esznek kutyát,se macskát.Őket bírom.


"Mi az hogy legszivesebben erőszakot is alkalmaznék? Náluk ez a természetes. Nekik meg lehet az a fura amit te tömsz a pofádba..."


Igen,a rasszizmusnak elvileg az a lényege,hogy a mi kultúránk lenyomja az övékét,akár erővel is.

2019. aug. 11. 00:52
 8/57 anonim ***** válasza:
83%
Magadat nem utálod és veted meg, amiért állatokat eszel?
2019. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
#6 Igen,mert én az európai kultúrát tartom elsődlegesnek.A kutya macska nekem szent.A nyúlakat nem szeretem különösebben,de azt se ennék,ahogy lovat sem.A többi állat viszont nem számít.
2019. aug. 11. 00:55
 10/57 anonim ***** válasza:
22%
Az a rasszista ember aki lenéz másokat.(mint te). Olvass utána kisborsó.
2019. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!