Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján rasszista lennék?...

Ezek alapján rasszista lennék? 21/L

Figyelt kérdés

A kínaiak meg ezek az ázsiaiak ugye megeszik a kutyákat,macskákat.És épp ezért utálom és megvetem őket.Alsóbbrendűnek,barbárnak tartom őket hozzánk,Európaihoz képest.És igen,legszívesebben erőszakot is alkalmaznék ellenük.Ez alapján rasszista lennék?

Régebben eléggé baloldali érzelmü voltam,de most úgy gondolom,hogy ezeknek a barbároknak nincs helye nálunk.



2019. aug. 11. 00:37
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Te soha sem voltál baloldali érzelmű. Attól még, hogy a baloldalra szavaztál, nem leszel baloldali érzelmű.
2019. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Gazdasági szempontból erősen baloldali vagyok most is.De egyáltalán nem vagyok liberális,az tényleg soha nem voltam.
2019. aug. 11. 15:38
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan itt aki akár csak zárójelben megemlítette a zsidókat, romákat?


De ha már szóba hoztad: Egyértelmű hogy pusztán származás alapján nem mondható meg egy romáról vagy zsidóról se hogy milyen.

2019. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Nem azért mondták hogy 8 éves szintjén vagy mivel elítéled.Hanem hogy hogyan/miket ha már annyira zavar a kutya/macska evés.Miért nem zavar ha egy disznót levágnak?Az is lehet valakinek egy olyan barátja mint neked a macska/kutya.Most képzeld el mondjuk Índiába a tehén szent.Nekik ugyan olyan fontos az a tehén mint neked az a macska/kutya.Akkor ítélkezz így ha nincs ilyen hibád.HA nem eszel semmi húst akkor ítélkethetsz.Akkor nem veszed el mások barátját ahogyan te mondanád és akkor panaszkodhatsz.+gyakarold még a példa felhozást.

Ez a szituáció más mint az ember ölés.

2019. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Marhát se szoktam enni,nem is szeretem.

A disznó,csirke meg sehol sem háziállat.Ők vannak kijelölve étkezési célra.

És tényleg meg vagyok lepődve,hogy szerintetek teljesen normális hogy ázsiában macskát meg kutyát esznek.De a ti gondolatmenetetek szerint az ember is ugyan olyan állat,mint a disznó vagy a kutya,macska.Vagy akkor az ember miben más?

2019. aug. 12. 00:26
 56/57 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel azt is írhatnád,hogy az emberevés is elfogadható lenne,hiszen az ember is ugyan olyan érző lény,mint egy sertés."


Csak a nem erurópai származású egyéneket lehet étkezési célnak használni.

2019. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Kicsit buta vagy.


Te csirkét eszel...ők kutyát ETTEK (múlt idő).


De sok magyar eszik vadnyuszit, szarvast stb...


Szerintem a vadnyuszi is van olyan aranyos, mint egy kutya.


Amit akarok mondani, hogy nem szabad valakit lenézni a tradíciók miatt. Hangsúlyoznám továbbá, hogy a kínai népesség nagy %-ának eszémben sincs kutyát enni. Maximum néhány eldugott vidéki városkában vagy. A többség nem eszik már kutyát...sőt támogatja a tradíció beszüntetését.

2020. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!