Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján rasszista lennék?...

Ezek alapján rasszista lennék? 21/L

Figyelt kérdés

A kínaiak meg ezek az ázsiaiak ugye megeszik a kutyákat,macskákat.És épp ezért utálom és megvetem őket.Alsóbbrendűnek,barbárnak tartom őket hozzánk,Európaihoz képest.És igen,legszívesebben erőszakot is alkalmaznék ellenük.Ez alapján rasszista lennék?

Régebben eléggé baloldali érzelmü voltam,de most úgy gondolom,hogy ezeknek a barbároknak nincs helye nálunk.



2019. aug. 11. 00:37
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
74%
Nem rasszista vagy, hanem kulturfasiszta...
2019. aug. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
92%
A kérdezőnek olyan szintű csőlátása van, hogy az már elszomorító. 😟
2019. aug. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
80%

Inkább az a barbárság,amit leírtál,te magad is az vagy.Erőszakot alkalmazni ellenük? Mivel és hogy? És utána mi lesz? Rabszolgaként tartod majd őket? Levest csinálsz belőlük?


Remélem tudod,hogy náluk ez nem mindennapi.Nem az Indexet kell olvasgatni,inkább valami hihető forrást.


Igen vannak olyan helyek,ahol lehet enni,de azok nagyon drágák és ritkák.Mellesleg,nem MINDENKI eszi meg azokat.Nem kéne általánosítani.

És igen,rasszista gonosz ember vagy.Sajnálom a szüleidet,hogy ilyen selejt gyerekük.Te is mehetnél a levesbe.Nem kellesz a társadalomba.

2019. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
37%
Röhögés nélkül nem tudtam végigolvasni, ezért lehet volt már, de megjegyezném, hogy Európában is esznek kutyit meg cicut. Na nem kifejezetten az olaszok, mert azt szokták példának hozni, de előfordult több helyen az első világháborúban is, főleg ínség idején. Jelzem, hogy Budapesten bizonyos helyeken megrendelésre beszereznek neked kutyát és macskát étkezési célra. Ez természetesen illegális. A lovakat pl tenyészitk húscéllal és Magyarországon is fogyaszthatóak, sőt esznek kigyókat, már nálunk is kaphatóak ízesített rovarok és egyéb ketyerék. A múltkor csigázgattunk egyet szintén itthon. Tehát nem kell ennyire szigorúnak lenni a világgal, kicsit tájékozodni, aztán lenyugodni. A hülye gondolatokat a sport jól lecsökkenti. Sportolj mindennap!
2019. aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim válasza:
Csak szólok, hogy a többség ugyanúgy elítéli, mint te vagy én.
2019. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az összes kommentedet kérdező,mivel nagyon fárasztó vagy.


Nem,nem vagy rasszista csak buta,mint a föld.

2019. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon egysíkúan látod a világot, az a legnagyobb bajod. Ilyen szavakkal dobálózni, hogy "alsóbbrendű", "barbár" olyanok szoktak, akik nem mernek, vagy akarnak többet tudni a világról. Attól, hogy a "nyugati" világszemléletbe beletartozik, hogy a kutya, macska háziállat és nem haszonállat nem jelenti azt, hogy ez az "objektív igazság" Hinduk akkor mi a bánatot csináljanak? Világ 3/4-e vígan eszik marhát, nekik szent állat.

A másik pedig, hogy egyrészt nem csak ázsiai kultúrákban fellelhető a kutya, macska, mint táplálék, másrészt pedig ott SEM ez az általános.

De akkor remélem azt a 3% svájcit is ugyanennyire megveted, mert ott Karácsony környékén előkerülhet...

Röviden, igen, ha így látod a világot, ahogy leírtad, akkor rasszista vagy.

2019. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
75%
Egész egyszerűen csak arról van szó hogy a mi kultúránkban nem elfogadott a kutya és macska hús fogyasztása, az övékben viszont tök hétköznapi. Én azon a véleményen vagyok, hogy ha idejön Magyarországra egy kínai akkor igenis ehhez tartsa magát.
2019. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
30%

Én mindig is rasszistának tartottam magam. A mai napig annak tartom magam, annak ellenére, hogy mára már valószínűleg kevésbé vagyok rasszista, mint a magukat nem rasszistának vallók többsége. Nem értem miért kell szégyellni azt, hogy rasszista vagy. Mert igen, az vagy. Egyértelműen. Nálam sokkal jobban. A liberálisok, vagy a hittérítők zöme is rasszista. Azzal, hogy alsóbbrendűnek néznek más népeket és rájuk akarják kényszeríteni a nyugati értékrendet, már rasszistává válnak. Ha definíció szerint nem is rasszisták ők, de nem jobbak náluk. Persze a többség soha sem képes magába nézni és meglátni a legbelül szunnyadó borzalmat. Ha megtennék, újra kéne gondolni az életüket.

Úgyhogy jó magyar emberek, nyugtassátok csak magatokat. Utáltok minden más népet, de ti nem vagytok rasszisták!

2019. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

Az olasz meg svájci dolog csak egy mese..Soha nem ettek kutyát meg macskát sem az olaszok,sem a svájciak.Azt meg nem hiszem el hogy Budapesten is lenne ilyen.


A szüleim is rasszisták,nem kel őket sajnálni.Meg a család baráti köre is elég szélsőséges.Ilyen közegben nőttem fel,nálunk természetes ha erőszakosak vagyunk.Az iskolában piszkált valaki én meg megvertem,intőt is kaptam.Apa büszke volt rám és zsebpénzt is kaptam érte

2019. aug. 11. 11:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!