Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján rasszista lennék?...

Ezek alapján rasszista lennék? 21/L

Figyelt kérdés

A kínaiak meg ezek az ázsiaiak ugye megeszik a kutyákat,macskákat.És épp ezért utálom és megvetem őket.Alsóbbrendűnek,barbárnak tartom őket hozzánk,Európaihoz képest.És igen,legszívesebben erőszakot is alkalmaznék ellenük.Ez alapján rasszista lennék?

Régebben eléggé baloldali érzelmü voltam,de most úgy gondolom,hogy ezeknek a barbároknak nincs helye nálunk.



2019. aug. 11. 00:37
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod, gondolom tősgyökeres svájci meg olasz vagy egyszerre XD


Amúgy ezt találtam: "Well...

Cat eating is not (any longer) a tradition anywhere in Italy nowadays, BUT...

In the gone days, stories go, people did ate cats namely in the north-eastern region of Veneto (the region around Venice).

Even today there's a saying in Italy; something like "Vicentin magna gat": people from Vicenza (not far from Venice) are cat eaters :-)

This area was a traditionally very poor and economically depressed region between XIX and XX century, and World Wars brought extremely hard time there (World War I was mainly fought there...).

I don't know if any relationship exist between Wars and cat eating but certainly there's one with poverty.

My grandfather was coming from there and, definitely, cat eating occured during the War (he moved afterwards), though this was not a pride and nobody would boast they did it, I feel pretty sure that was rather common by that time."


Igaz hogy a nyomorúságosabb időszakokban ették kifejezetten a szegényebb területeken, de akkor is ették. És valszeg a kínaiak is nem a fene nagy bőség közepén kezdték enni a macskát-kutyát, hanem a háborúsabb időkben, vagy rossz terméseket követően.


De te bíííztosan sokkal jobban tudsz mindent is (!), hisz eddig is olyan naprakész voltál minden kérdésben.

2019. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

És a csodás európai kultúrában tökre elfogadott (volt egy időben) a kacsát-libát erőszakkal megtömni, vagy a bikaviadal is tök okésnak számít a spanyoloknál, vagy épp a medvecsapda, ami az egyik legbarbárabb "vadászati" eszköz (szerencsére csak volt).


Ezeket is mind az európai kultúrkör termelte ki.


És ezek csak az állatvilág elleni kegyetlenségek.

Ha nem lennél olyan sötét mint az éjszakai szénbánya, akkor hallottál volna olyasmikről is mint inkvizíció, boszorkányégetés, francia forradalom, vagy mindennek a tetején a második vh népírtásai.


De a japánok is elől jártak ilyesmikben, ők konkrétan biológiai fegyvereket is teszteltek a kínaiakon a II vh idején...


Ha már civilizáltság és barbárság témakörnél járunk.

2019. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tök buli, hogy más kultúrákat lazán-fas2án lebarbározol, meg alsóbbrendűnek nyílvánítasz, de szerinted tök normális reakció mindenre az erőszak.

Magadtól vagy ennyire szűklátókörű, vagy edzessz rá?

2019. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Én pl ki is végeztetném azokat akik kutyát meg macskát esznek.Lehet gonosz vagyok,de sajnálom,ez van.Egyáltalán nem vicces.

Ha erőszakkal kell kiverni belőlük ezt,akkor legyen erőszakkal kiverve

2019. aug. 11. 14:21
 45/57 A kérdező kommentje:

“de szerinted tök normális reakció mindenre az erőszak.”


Aki a barátaimat bántja,azzal szemben normális az erőszak

2019. aug. 11. 14:23
 46/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, apuka meg anyuka tesók voltak?
2019. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Nem.Egyszerűen utálom az ilyen embereket.Mi ezzel a baj?
2019. aug. 11. 14:46
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

Ok, szerintem itt már minden elhangzott.


Kérdező simán csak 8 éves szinten van, és a cica cukisága minden más érv felett áll.


Válaszolni viszont válaszoltunk legalább kérdésre, ami az volt hogy rasszista-e a kérdező.


Az, ugyanis etnikumból nem származik viselkedés.

Érdekes mód egyszer nem említette a kérdező, hogy amúgy a macskát nem evő ázsiaiakkal nincs baja.


Szerintem simán csak egy jó fogódzó, amihez lehet ragaszkodni miért is utálja a más etnikumokat.

2019. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy azzal nincs bajotok,hogy mások ok nélkül gyűlölik a romákat,zsidókat stb..

De ha én utálom a macska kutya evő ázsiaiakat,akkor már 8 éves szinten vagyok...Nekem legalább van rá okom utálni őket

2019. aug. 11. 14:58
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
ebben a kérdésben hol volt szó romákról, vagy bármilyen más kisebbségről? a kérdésre válaszoltunk eddig (nagyjából), és ott az ázsiaikkal volt bajod.
2019. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!