Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem értem a mai nők...

Csak én nem értem a mai nők logikáját?

Figyelt kérdés
A feminizmus előtt annyi volt a dolguk a nőknek, hogy jól válasszanak párt, elvégezzék a házimunkát, és cserébe a férjük eltartotta őket. Ez szerintem csak akkor lehetett rossz, hogyha rosszul választott a nő. Én szívesen venném fel ezt a szerepet apaként, ha nem lenne a válási arány 85% az olyan pároknál, ahol a férfi csinálja ezt. Szerintem jobb egy jól kiválasztott, szerető pártól függni, mint egy cégtől, ami végső soron nem törődik veled és azt gondolja könnyen lecserélhető/pótolható vagy.

2019. aug. 20. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Ja, és senki sem mondta, hogy a nők nem csináltak semmit, házimunkát csináltak.
2019. aug. 20. 15:38
 12/63 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj, akkor te maradj háztartásbeli, mások életvitelébe meg ne akarj már beleszólni, okés?
2019. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem csak te nem érted a mai nő logikáját.

Hanem az összes hozzád hasonló, akiknek annyi baj van az agyukkal, hogy még egy elhízott cigányleány se állna szóba veletek, ezért frusztráltak vagytok és a csalódottság gyűlöletté nőtte ki magát, ezért mindent megtesztek, hogy a "mai nőket" gonosznak, pénzéhesnek és végső soron akár haszontalannak állítsátok be.

Ez viszont nem fog segíteni abban, hogy valóban szerető párt találjatok valaha is, amit önigazolásnak vesztek és csak még jobban fújjátok a hülyeségeiteket.

Szerencse, hogy sokkal több normális férfi van, mint hozzátok hasonló roncs.

2019. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
62%

Szép történet, csak sajnos régen eladták a nőt és nem választotta a párját, nem léphetett be akárhova, nem szólhatott bele sem a politikába sem a társadalmi helyzetekbe különben simán félholtra vagy éppen agyonverték, sok helyen nyíltan meg lehetett erőszakolni mint büntetés.

Ne keverd össze a valódi feminizmust pár idióta agymenésével!

Az egyenjogúság nem a "nem dolgozol csak főzöl én meg hozom a pénzt" szintet jelenti..

A férfi mindig is erősebb lesz fizikailag a genetika miatt (most hagyjuk a korcsosult részt), ezért alkalmasabb is bizonyos feladatokra (bányászat, vezetés), ezt elimerni aki gondolkodik. De attól a nőnek is meg kell engedni, hogy odaléphessen a gépek mellé, megtanulja, kipróbálja. Hány férfi szakács van, aki éppen jobban főz nőknél, ugyanaz a helyzet, jogunk van ugyanahhoz.

A nőknek is joguk van ugyanolyan emberként élni, dolgozni, egyforma keresetért egyazon pozícióban, bemenni megvenni ugyanazt, felszólalni, nemet mondani, segíteni, beszélgetni, a társadalom tagjának lenni. Erről szól a feminizmus.

Ahol a férfi az eltartott fél, ott felborul a több ezer millió éves evolúciós rend, ezért az csak sok odafigyeléssel fenntartható állapot.

Akár hormonális, akár genetikai okból vagy saját döntésből cserélődnek meg a családi szerepek, az egy korcs állapot, csak mindkét fél akarata, odafigyelése tudja fenntartani.

Sok nő a férfi fölé emeli magát, elvárja hogy mindent a másik fél tegyen meg, teremtsen meg és persze a felelősség is mindig másé. Na az már nem feminizmus, az puszta emberi butaság, ugyanúgy ahogy az is, hogy a férfi nem tud főzni, a nő nem tud vezetni, ne legyen nő az orvosom, a férfiak nem tudnak kötni és ne is csinálják mert az b..is, a fiú nem játszhat babával..

Miért ne lehetne a férfi a háztartásbeli, ha a nő tud olyan pozícióban dolgozni, amiből meg tudnak élni? Érdekes, hogy ezesetben sokan már elfelejtik azt a hú de nagy egyenjogúságot..

2019. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
88%

Ahha... Szóval az lenne szerinted a jó, ha a nő ki lenne szolgáltatva a férfinek. Mert ugyebár ha nincs saját munkája, saját keresete, akkor rá van kényszerülve, hogy a férfinek a kedvében járjon, ami azt eredményezi, hogy a nő alsóbbrendűként van kezelve és csak annyi joga van, mint egy állatnak.

Mi van azzal, aki nem kell senkinek? Éhen hal? Vagy örökre a szüleire támaszkodik? Hmm?

De figyelmedbe ajánlom Törökországot, lehet az jobban tetszene neked.

2019. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
92%

Ha tanultál történelmet, tudnod kéne, hogy ez régebben (teszem azt, 120 éve) sem így működött. Igen, a nő legfőbb dolga az otthoni dolgok elvégzése volt, de azt csak nem hiheted, hogy mindenki magának választott férjet.

Ha apám azt mondaná, hogy nekem muszáj hozzámennem XY-hoz, akkor sírva kifutnék a világból. Mert régen inkább döntöttek a szülők, mintsem a lányok. Rengetegszer már a születésekor megegyeztek egy másik családdal, hogy a gyermekei össze fognak házasodni. Szerinted ez jó volt? Te éltél volna így? És ez nem csak a lánynak, de adott esetben a fiúnak is borzasztó lehetett.

Szerintem nem jó egy embertől, hiába szeretitek egymást, függeni. Miért? Mert mi történik, ha meghal? Mert mi történik, ha elválik tőled? Mert mi történik, ha te nem szeretnél már vele lenni?

Az lenne a legjobb, ha mindenki elsősorban önmagától függene. Hogy egyedül is talpon tudjon maradni, és a leendő párja ne eltartsa, hanem szeresse.

Az a szép a mai világban, hogy bármi lehetsz, ha eleget teszel érte, és nem egy másik ember cselédjeként kell tengődnöd.

A felnövés része, hogy már saját magadért felelsz, jó esetben nem mások tesznek alád mindent.

De persze ma is vannak nők (és férfiak) akiket a párjuk tart el. Nos, hajrá, ha te erre vágysz, biztos találsz hozzá partnert, egy rossz szavam nem lesz rátok.


18/L

2019. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
Igen, gyakran a szülők választottak a nőknek párt, viszont, legtöbbször sikerül nem nőverőt választani a lányuknak. A feminizmus mellett állók mindig úgy képzelik el a pár évvel a feminizmus előtti állapotot, mint a középkort.
2019. aug. 20. 15:57
 18/63 anonim ***** válasza:
98%

Attól, hogy nem ver meg, még lehet egy számomra gyűlöletes és utálatos személy. Te élnél, sőt dolgoznál (mert a házimunka is valamilyen szinten idetartozik) egy olyan nőnek, akit gyűlölsz?


18/L

2019. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
98%
Ha mégis nőverőt választottak, akkor meg nem számít, csak a nő egész élete megy tönkre, kit érdekel? Várj, tudom, kiprovokálja az asszonyállat a verést.
2019. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
88%
Tehát te férfiként semmit nem tudsz nyújtani, nincs szerethető személyiséged, kívánatos tested, és anyagilag is csak akkor tudsz nyújtani valamit, ha a nődnek zéró bevétele van.
2019. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!